Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hoşgeldin Canım
Bende seni sordum bugün. Tatile gittiğini bilmiyordum..

saoal bebişim senide seviyorum sendde aklımdaydın ama varya bir çamaşır var anlatamam sabah 2 makına yaaıkandı hala var off kocam gezme hastası evde durmayı sevmiyo yolldan gelmışım bir bavul çamaşır var gitmeseydik bugun onlarda bitmişiti nese ara ara onlara bakarım

Aşılamanın tutmasını tüm kalbimle diliyorum canım. Benimde karnım çoook ağrıyor ya... Üffff

hiç ofluyum üfleme be canım kendimizi üzdüğümüzle kalıyoruz. Doğru zaman geldiğinde olacak zaten. herşeyin hayırlısı o yüzden kafana takma lütfen. Taktıkça daha da zorlaştırıyoruz

saoal bebişim senide seviyorum sendde aklımdaydın ama varya bir çamaşır var anlatamam sabah 2 makına yaaıkandı hala var off kocam gezme hastası evde durmayı sevmiyo yolldan gelmışım bir bavul çamaşır var gitmeseydik bugun onlarda bitmişiti nese ara ara onlara bakarım
Çok sevindim. Kafanı dinlemişsin ne güzel. Eşinle başbaşa zaman geçirdin. E darısıda bizim başımıza inşallah. Bende tatil planları yapmaya başladım.

hiç ofluyum üfleme be canım kendimizi üzdüğümüzle kalıyoruz. Doğru zaman geldiğinde olacak zaten. herşeyin hayırlısı o yüzden kafana takma lütfen. Taktıkça daha da zorlaştırıyoruz
Canım benim yazdığım linke baktınmı?? Çok etkiledi o yazı beni. Çokta mantıklı. Stres yaptıkca Rahim kasılabiliyor demekki gerçekten. Doktorlarda demiyormu zaten kafanızdan atın diye..

Bişey sorucam bu Hayıt tohumu hakkında bir bilginiz varmı?? Kullanan oldumu aranızda??

ayy yap zeynocum inanılmaz iyi geliyo kafam dolu gittim şuan bonboş istesende takamıyosun eşim tatile kemküm ederdi şimdi seneye tatile nereye gitsem diye düşünüyo alışna daha vazgecemiyo
ben su makınaya camasır atp gelıyorum

Canım benim yazdığım linke baktınmı?? Çok etkiledi o yazı beni. Çokta mantıklı. Stres yaptıkca Rahim kasılabiliyor demekki gerçekten. Doktorlarda demiyormu zaten kafanızdan atın diye..

canım okumadım hemen okuyorum şimdi. Ama ilk önce stresten uzak olucaz. Bilmiyorum nasıl yaparız ama yapmamız gerek.

ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
yaaa hiçmi çıkmadı ucundan bucağından bebik yaa :ecrin_bebek:

yok ucundan kıyısından bişey yok tatlım.
:)) ama enzaından kistte yok ondan da korkmuştum

iyi allahtan o yokmuş demekki bünyen sağlam kaç defa üstüste aşşı yaptırdın kist olmadı buda güsel
mutluuuuu
sinemmmmmopuyorumnanaktan
hoşgeldinizopuyorumnanaktan
sinem tatilden geliyor ben daa iş yapıyom
şu yatak odasını bitirim ben öptümmm opuyorumnanaktan

iyi allahtan o yokmuş demekki bünyen sağlam kaç defa üstüste aşşı yaptırdın kist olmadı buda güsel
mutluuuuu
sinemmmmmopuyorumnanaktan
hoşgeldinizopuyorumnanaktan
sinem tatilden geliyor ben daa iş yapıyom
şu yatak odasını bitirim ben öptümmm opuyorumnanaktan

yaw gitme hemen yaa. Kaç oda kaldı kız temizlenecek.

okudum zeynocum. Bizimde sonumuz o olacak galiba.En iyisi psikoloik destek almak. Ben tüp bebekte yaptırim oda tutmazsa böyle bişey yapabilirim.

X