Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
öyle valla canım benim yaa ama elde değil ne yapalım, takmayacağım artık kafama artık tamamen allaha emanet ediyorum kendimi. sen kaç aşılama yaptırmıştın? tüp bebek düşünüyo musun ilerde canım?
Canım ben 5 aydır deniyorum. Ve sadece bi kere aşılama yaptırdım. Şu an için hiç bir tedavi düşünmüyorum... Zamana bıraktım. Hayırlısı olsun tatlım.

byyyy ve zeyno hayırlısı olsun hakkınızda morallerim bozuldu ...ama rabbim bizim bilmediğimizi bilir

nerde bu ablam yaaaaaa meraktan geberdim telefon numarası olsaydı keşkeee

canlarım ben geldim.
Aklınız bende kaldı biliyorum ama eşim geldi sonra yanıma onunla sokaklarda sürtük azıcık.

Şımdiii benim dediğim gibi tabi hamile değilim. Kan testi yapıldı. kist falanda yok ama. doktor regli olmam için ilaç verdi hepsi bu işte
Keşke size güzel haber verebilseydim :KK43:

canım sinem tatile gitti ya. Ahukush bugün ameliyatolacakdı bende merak ediyorum inşallah iyi geçmiştir.

canım godescim acaba beni özledilermi sayfaları tek tek baksammı derken senın bu yazın benı coook mutlı etti bende seni seviyorum canımsın

canlarım ben geldim.
Aklınız bende kaldı biliyorum ama eşim geldi sonra yanıma onunla sokaklarda sürtük azıcık.

Şımdiii benim dediğim gibi tabi hamile değilim. Kan testi yapıldı. kist falanda yok ama. doktor regli olmam için ilaç verdi hepsi bu işte
Keşke size güzel haber verebilseydim :KK43:
akannehir tüh ya..

akannehir tüh ya..

üzülme be tatım ben hiç beklemiyordum zaten o yüzden inanki hiç üzülmedim. Olsun ben kararllıyım en sonunda olacak olana kadar mücadeleye devam. Şimdi hemen hasta olmayı bekliyorum 4. aşılamamı yaptırıcam sonra oda olmadı tüp bebek :)))

hoşgeldin anlat bakalım nasıl geçti ne zaman geldin

akşam geldim bugunde pikniye gittik
şimdi içeri girdim hemen size slm veriyim dedim
balılesir altınovaya gittik cok güzeldi şöyle diyim cok iyi geldi eşimle 6 günü baş başa geciridkya oda bensiz olamıcanı anladı tatilde aitımda üstümde kaldı ve halada öyle davranıyo aman maşallah
hıı yanima laptopumu alcaktım eşim kendi aaptoıpunu aldı benımkine bakarsın dedi nese otele gittik elle ayarlanması gerekıyomus eşimde laptopu işiyle ilgili hep dosyalar verdı şifreli sillersem sonra cok ugraşırım dedi yani otelin interneti şifreliydi anlıcan o yüzden giremedim
ama kendiminkini götürmedigime cok pişman oldum inanın hep aklımdaydınız giderken diyemedim öyle yani
eee sizler anlatın varmı son gelişme

üzülme be tatım ben hiç beklemiyordum zaten o yüzden inanki hiç üzülmedim. Olsun ben kararllıyım en sonunda olacak olana kadar mücadeleye devam. Şimdi hemen hasta olmayı bekliyorum 4. aşılamamı yaptırıcam sonra oda olmadı tüp bebek :)))
Aşılamanın tutmasını tüm kalbimle diliyorum canım. Benimde karnım çoook ağrıyor ya... Üffff

akşam geldim bugunde pikniye gittik
şimdi içeri girdim hemen size slm veriyim dedim
balılesir altınovaya gittik cok güzeldi şöyle diyim cok iyi geldi eşimle 6 günü baş başa geciridkya oda bensiz olamıcanı anladı tatilde aitımda üstümde kaldı ve halada öyle davranıyo aman maşallah
hıı yanima laptopumu alcaktım eşim kendi aaptoıpunu aldı benımkine bakarsın dedi nese otele gittik elle ayarlanması gerekıyomus eşimde laptopu işiyle ilgili hep dosyalar verdı şifreli sillersem sonra cok ugraşırım dedi yani otelin interneti şifreliydi anlıcan o yüzden giremedim
ama kendiminkini götürmedigime cok pişman oldum inanın hep aklımdaydınız giderken diyemedim öyle yani
eee sizler anlatın varmı son gelişme

boşver iyikide almamışın yanına laptop. herşeyden uzak kocanla ne güzel tatil yaptın. Senin adna çok sevindim sinemcim.

X