Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
işlerimi hallettim eve geldim sona bi arkadaş çağırdı oraya gittim eve geldim baktım çantada anahtar yok alt komsumda yedek anahtarım vardı ona bastım oda yok biyere gitmiş sonra bu sıcakta koştur koştur onu buldum evden anahtarımı aldım eve girdim anaam bi baktım anahtarım cebimdeymiş uyuz oldum kendime o kadar yol yürüdüm bu sıcakta geberdim boşu boşuna ya kaydirigubbakcemile3

allah ıyılıgını versın sevdalı:roflol:
buarada altakı komsun guvenılır bırıdır inşallah ben cok pirpikliyim veremem anaktarıda

allah ıyılıgını versın sevdalı:roflol:
buarada altakı komsun guvenılır bırıdır inşallah ben cok pirpikliyim veremem anaktarıda

mal deme canım estafurallahta sevdalı senı kocacına sevdalı opuyorumnanaktan

güvenilir hemde akrabamız oluyor yaa valla mal gibi bu sıcakta kostum kostum anahtarı aldım eve girdim hoop anahtar cebimde yardır mürsel :)))

artık olan olmuş benımde eşimin anaannesi gecen yıl oldu olay bu arada rahmetlı oldu nese gözluugm kayıp cabuk bulun dedı bıze bızde panikle arıyoruz tabi bı bakarızkı gözünde yaa şakkıdı

artık olan olmuş benımde eşimin anaannesi gecen yıl oldu olay bu arada rahmetlı oldu nese gözluugm kayıp cabuk bulun dedı bıze bızde panikle arıyoruz tabi bı bakarızkı gözünde yaa şakkıdı

sırnaşık şey

eee niye cıktı şimdi bu anlamadım acaba evdemı yoksa hanı 3 gun calışıp 2 gun evde olcaktıya

kızlaaaaaaaar anam konusmaya acizsiniz bu arada gözlerim kapanıyo hiç halım yok offfffff

X