Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bugün biraz moralim bozuldu benim abim eşinden ayrılıyor ve eşinin annesi bana beddua etmiş çocuğu olmasın diye

Slmmmmm kızlarrrrr nasılsınız benı unuttunuzmu godes zeyno varmı baŞka hamıŞ aramızda yazın banada varsa

Ne gerizekalı insanlar var. Canım beddua her zaman sahibini bulur. Hiç takma salla..

ilk duyduğumda çok sinirlendimde sonra sölediğim söz şu oldu köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağarmış onlar gibi cünup insanların duası kabul olmaz takmıyorum hiç

ilk duyduğumda çok sinirlendimde sonra sölediğim söz şu oldu köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağarmış onlar gibi cünup insanların duası kabul olmaz takmıyorum hiç
Oh ne güzel söylemişsin ağzına sağlık..
Yani zaten akıllı ınsan olsa öyle söylemez. Abin içinde üzüldüm canım ama bazen ayrılmak en iyi çözüm demekki. Eşide mi böyle Annesi gibi??

Oh ne güzel söylemişsin ağzına sağlık..
Yani zaten akıllı İnsan olsa öyle söylemez. Abin içinde üzüldüm canım ama bazen ayrılmak en iyi çözüm demekki. Eşide mi böyle Annesi gibi??

aynen hepsi annneannesi annesi ve kendisi hepsi gevşek kilotmuş haberimiz yokmuş olduda allaha şükür kurtulucaz kanlarında var şerefsizlerin zaten babasıda kalpten gitti adam bunlara dayanamadı garibim ii bu günleri görmedi adamcağız

Selam Canım.. Nerelerdesin sen bakim??
Hmmm Canım ilk sayfaya tıkla ordan bak bakim. Aklıma gelmiyor şimdi..

Tamam canım baktım iyyiz ya napalım eşim uroloğa gitti l argının diye bi ilaç ile e vitamini vermiş tüpbebek danışmanla görüşmüştük oda diyo beklemeyin hiç bi deişiklik olmaz diyo moralimiz bozuk bir şekilde bekliyoruz eşimde de prolaktin yüksekliği çıktı nedir bu yaaa bilginiz varmı hiç ilaçlar sizce işe yararmı

Gevşek don kaydirigubbakcemile3
ay güldürdün beni.. Allaha havale et canım. Boşver. Eden her zaman bulur. Rabbim büyüktür.

Canım benim Eşimin ileri hızlı sayısı biraz düşük o yüzden Eşimde E Vitaminine başladı.
Bu arada biz tedaviye ara verdik bilmiyorum yazmışmıydım sana. ılk aşılama negatif sonuçlanınca ara vermeye karar verdik. Prolaktin hakkında hiç bir bilgim yok Canımcım. Seninde ilk aşılamanmıydı??

canım benim 2.aşılamamdı ama 2 side klomen ve çatlama iğnesiyle oldu senin iğnelimi aşılamaydı? işte bizde kararsız 3.aşılamayı iğneli denesekmi yoksa direk tüpbebekmi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…