Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım benim 2.aşılamamdı ama 2 side klomen ve çatlama iğnesiyle oldu senin iğnelimi aşılamaydı? işte bizde kararsız 3.aşılamayı iğneli denesekmi yoksa direk tüpbebekmi diye
ığneli derken??
Canım ben Klomen hapı kullandım. Ve Çatlatma iğnesi vuruldum eğer iğneden kastın oysa???
Ay ama sende hiç bi sorun yok demi canım?? Yani yumurtaların hap kullanmadanda büyüyor. Benim malesef hap kullanmadan büyümüyor.

evet canım büyüyor allaha şükürde iğneyle büyütüyolar bide aşılamada o daha etkili oluyomuş aysadın öyleydi mesala çok bunalımlardayım napcaz zeynep ben kimseye laf anlatmak istemiyorum ya

evet canım büyüyor allaha şükürde iğneyle büyütüyolar bide aşılamada o daha etkili oluyomuş aysadın öyleydi mesala çok bunalımlardayım napcaz zeynep ben kimseye laf anlatmak istemiyorum ya
Sorma canım ya. Bende kafamdan atmaya çalışıyorum ama olmuyor. Bizim durumumuzda olmayanda bizi anlamıyor. Herkes niye acele ediyorsun falan diyor çevremde ama napiyim bir an önce Anne olmak istiyorum. Canım hiç bilemiyorumki ben Eylül Ekim gibi devam edicem tedaviye. Bakalım hayırlısı olsun.
Rahim Filmi çektirdin dimi sen??

niye olmadı? yokmu daha bişe? sorun kimde? kaçyıllık evlisiniz ee olsun artık bişe!!!! dokdora gözüktünüzmü? milyonlarca kişiden aynı sorular bi bebek sevilirken senin yüzüne gerzek gerzek bakmaları yokmu bide offffffffffff offffffffffffffff neydi bizim günahımız yarabbimmmmsenağlama

Bloglar
Canım Bloğum
Yeni Paylaşımlar
En ıyi Paylaşımlar
En ıyi Bloglar
Blog List
Search Blogs

Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca > Kadın & Çocuk Sağlığı > Tüp Bebek Özel Bölüm > Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
NıSAN ayında aşılama yaptırıcak olanların yeri :)
Hoş Geldiniz, sudegursel.
Son Ziyaretiniz: 22-05-2010 Saat 23:45
Özel Mesaj: 0 Okunmamış, Toplam 0.

Ana Sayfa Kullanıcı Paneli Sosyal Gruplar KK ındirim Seri ılanlar Resimler & Albümler KK Blog Reklam/ıletişim

Arama Yararlı Linkler Forum Takip ZAYIFLAMA Kullanıcı Listesi Oyun Kulübü Forum Yöneticileri Çıkış

Forumları ara

Konu gösterimi Mesaj gösterimi
Etiket Ara
Gelişmiş Arama Yap
Search Blogs

Etiket Ara
Gelişmiş Arama Yap

Yararlı Linkler
ırtibatlar penceresini aç
Forum Yöneticileri
Ağ Ortamım
ırtibatlar ve Arkadaşlar
Sosyal Gruplar
Resimler & Albümler
Bütün Albümler
Kullanıcı Kontrol Paneli
Profili Düzenle
Seçenekleri Düzenle
Diğerleri
Özel Mesajlar
Profilim
ıletişim Formları

Online Forum Takip
Online Mesaj Takip
Online Konu Takip
Forum Takip
Bugünkü Mesajlar
Son Mesajlar (Bu Forum)
Konuları Okundu ışaretle
Konu ve Mesajlarım
Açtığım Konular
Yazdığım Mesajlar
Diğerleri
Aboneliklerimi Göster
Kimler Çevrimiçi

Seçilene git...

Toplam Sayfa: 771 Sayfa no: 771 &#171; ılk Sayfa < 271 671 721 761 769 770 771

Referans Seçenekler Arama Değerlendirme:

Konu Sahibi :iklim #7701 Bugün, 20:37
Zeyno_81
Gel artık Bebişim

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: ---Çalışmıyorum
Yaşadığınız Yer: Ankara Giriş tarihi: Mar 2010

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Kız Sudişş nerdesin??

--------------------------------------------------------------------------------

Zeyno_81
Kullanıcının Profilini Göster
Zeyno_81 kullanıcısına özel mesaj gönder
Zeyno_81 kullanıcısına ait bütün mesajları ara
ırtibat listesine Zeyno_81 üyesini ekle

Konu Sahibi :iklim #7702 Bugün, 20:39
Zeyno_81
Gel artık Bebişim

Meslek: ---Çalışmıyorum
Yaşadığınız Yer: Ankara Giriş tarihi: Mar 2010

Mesaj Linki

Alıntı:
sudegursel kullanıcısından alıntı
canım benim 2.aşılamamdı ama 2 side klomen ve çatlama iğnesiyle oldu senin iğnelimi aşılamaydı? işte bizde kararsız 3.aşılamayı iğneli denesekmi yoksa direk tüpbebekmi diye

ığneli derken??
Canım ben Klomen hapı kullandım. Ve Çatlatma iğnesi vuruldum eğer iğneden kastın oysa???
Ay ama sende hiç bi sorun yok demi canım?? Yani yumurtaların hap kullanmadanda büyüyor. Benim malesef hap kullanmadan büyümüyor.

Zeyno_81

Konu Sahibi :iklim #7703 Bugün, 20:42
sudegursel
Papatya

Meslek: Öğretmen
Yaşadığınız Yer: Konya Giriş tarihi: May 2010

Mesaj Linki

sudegursel
sudegursel kullanıcısına özel mesaj gönder
sudegursel kullanıcısına ait bütün mesajları ara
ırtibat listesine sudegursel üyesini ekle

Konu Sahibi :iklim #7704 Bugün, 20:45
Zeyno_81
Gel artık Bebişim
Giriş tarihi: Mar 2010

Mesaj Linki

Alıntı:
sudegursel kullanıcısından alıntı

Sorma canım ya. Bende kafamdan atmaya çalışıyorum ama olmuyor. Bizim durumumuzda olmayanda bizi anlamıyor. Herkes niye acele ediyorsun falan diyor çevremde ama napiyim bir an önce Anne olmak istiyorum. Canım hiç bilemiyorumki ben Eylül Ekim gibi devam edicem tedaviye. Bakalım hayırlısı olsun.
Rahim Filmi çektirdin dimi sen??

Zeyno_81
Konu Sahibi :iklim #7705 Bugün, 20:47
sudegursel
Papatya
Giriş tarihi: May 2010

Mesaj Linki

niye olmadı? yokmu daha bişe? sorun kimde? kaçyıllık evlisiniz ee olsun artık bişe!!!! dokdora gözüktünüzmü? milyonlarca kişiden aynı sorular bi bebek sevilirken senin yüzüne gerzek gerzek bakmaları yokmu bide offffffffffff offffffffffffffff neydi bizim günahımız yarabbimmmm senağlama

niye olmadı? yokmu daha bişe? sorun kimde? kaçyıllık evlisiniz ee olsun artık bişe!!!! dokdora gözüktünüzmü? milyonlarca kişiden aynı sorular bi bebek sevilirken senin yüzüne gerzek gerzek bakmaları yokmu bide offffffffffff offffffffffffffff neydi bizim günahımız yarabbimmmmsenağlama
Ay evet. Geçen eşimin köyüne gittik. Herkes karnımı elleyip yokmu bişey diyor. Dedim yok korunuyoruz. Napıcaksın hayatım yoksa soru üstüne soru. Onların psikolojimizi bozmasına izin vermicez.

Ay evet. Geçen eşimin köyüne gittik. Herkes karnımı elleyip yokmu bişey diyor. Dedim yok korunuyoruz. Napıcaksın hayatım yoksa soru üstüne soru. Onların psikolojimizi bozmasına izin vermicez.

ayıptır sölemesi ama onu nası yapcaz banada söle bi taktik varsa kaydirigubbakcemile5

ayıptır sölemesi ama onu nası yapcaz banada söle bi taktik varsa kaydirigubbakcemile5
Vallahi doktorum dedik herşeyden önce stres yapmayın. Size soranlara korunuyoruz deyin. Yoksa kimsenin ağzı durmaz dedi. Bende aynen öyle yapıyorum. Ah Ah ben bi bilsem
sempatiksalakcinni

iyi akşamlar kızlar
nasılsınız. bugün hiç giremedim. işyerinde yine nette sorun vardı.

ablaa başım ağrıyo yazmısın girmemişsinde hayırdır ii misin kıss merak ettim :gitme:

Ayyy şu Bihtere uyuz oluyorum ya.. Bişey diyecem şimdi. Geri zekalı ya hiç gururu yokmu bunun
alsanaalsanasmile

ablaa başım ağrıyo yazmısın girmemişsinde hayırdır ii misin kıss merak ettim :gitme:

ay yerim seni ben. Evet çok kötüyümdüm canım. Eve gittim yattım hemen. Hiç nete girecek halim yoktu. Neyse sizde çok yazışmamışsınız hemencecik okudum.

Son düzenleme:
X