Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hemde nasıl yaa acayip coştumm :sm_cool:
dün günde bir arkadaş dediki şarkı dinlemek imanı zayıflatıyor ama ben çok seviyorum müzik dinlemeyi duramıyorum ya doğrumu sizce bu

tabiki sacma hıı gunah sevap bilemem ama mantıksız ama bildigim anne karnında bebegin hareketli müzik yerine slov daha hani tenposu düşük tarzlar bebegin durgun sakın olmasını saglarmı aksine hareketli müzik ise bebgin hiperaktif yernde duramayan
kızlar ben şahidim oluyo yanı eşimde bol bol kuran okucan diyo ben müzk dinlemeyi severim demmekki benim bebekmirmirmirmir laelaelaelaelae bişe olur heralde

içinde iman varsa hiçbirşey zayılatamaz bence. O yüzden takma sen kafana. Nasıl mutluysan onu yap ufaklığım.
AMa hamilelikte dinlenen müziğin çocuk üstüne çok büyük rolu olduğunu bende duymuştum sinemcim

yaaa iklümle ablacum sizde üstsüz güneşlenin nolcek bulamazsınız ala ala ohaoldumsmile

benim kuzenimden bılıyorum 2 dk yerinde durmuyo naptın kıs dıyom o da bolbol hereketlı muzik dinledim
o avatarda gördügün bebekte diger kuzenimin bebegi kuzenim cok sakındır hep guler uysaldır kıssam (benden küçük) tamam abla bosver abla allahım bebegide onun gibi maşşalah diyim geceleri 1 kere kalkarmış hiç aglamıyo seviyorum guluyo sedece meme isterken vıyak diyo okadar
buarada duy bunları elif kaya annenin etkisi cok sana diyim hiperaktif cocuckla ugraşmak cok zor

sen ipsizmi istiyosun ki canım

ya canım ipsiz daha iyi olur yada normal çamaşır ipi gibi çünkü sonra yazın badi falan giyince boynunda beyaz iz kalacak. Sürekli o kısımlarıda yakmakla uğraşmak gerekecek. benim takıntım var ya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…