Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
daha vaktin var canım bulursun yaaa. AMa son zamana bırakma ben hep son ana kadar beklyorum sonra çok stres oluyorum. Yumurtanın kapıya dayanmasını beklememek lazım.

evet canım bencede son anda olursa ay ne fenaaa ((
bir an önce almalıyım bak bugün nette birkaç modele baktım buraya resmini atarım birazdan bakalım sende beğenicenmi

bir an önce almalıyım bak bugün nette birkaç modele baktım buraya resmini atarım birazdan bakalım sende beğenicenmi

valla süper olur bende ön bir çalışma yapmış olurum fikir edinim dime ama. Sonuçta mutlaka bizde gideriz bir yerlere...

ne ikili muhabbet kuruyon kıss at bizde bakalım bende istiyorum kapalıyım ama gitcegim yer islami kesim bayanlara özel havuzu plajı falan var

SEVıYORSUN HER ÖNÜNE GELENı
ARIYORSUN DEĞERıNı BıLENı
BU ZAMANDA TABıATA GÜVENıP ıŞE BAŞLANMAZ
GıDıYORSUN ıKı KAPI ÖTEYE
DÖNÜYORSUN Bı ACEMı KÖLEYE
GÜVENıRSEN HER ÖNÜNE GELENE YÜZÜN AKLANMAZ
sana bi önerim olacak hayatından mikropları at
BU CANDA GÖRÜR AŞKI YOK EDENı
EFENDı GıBı HADDıNı BıLENı
GÖRÜNCE GÖZÜM AŞKI HAK EDENı
ÖPESıM GELıYOR
ZAVALLI DEĞıL HAYSıYET OLANI
ıÇıNDE YÜCE ŞAHSıYET OLANI
GÖRÜNCE GÖZÜM AŞKLA YOK OLANI
COŞASIM GELıYOR :sm_cool:

ufaklığım iyice çoşmuşşun :)))

hemde nasıl yaa acayip coştumm :sm_cool:
dün günde bir arkadaş dediki şarkı dinlemek imanı zayıflatıyor ama ben çok seviyorum müzik dinlemeyi duramıyorum ya doğrumu sizce bu

alt mühim değil üst böyle olmalı

bak bundada göğüsler karantinada :1ninca:

bununda üstü hoş

ve buda son buda süper

wowwwww iklümmmmmm :hulya: ben sana örüveriyim kıss bulamazsan kaydirigubbakcemile3

bende serdar nerelrerde diyodum meger bombayı patlatmışta benim haberim yokk ben gibi netten diger şarkılarına bakım

ne ikili muhabbet kuruyon kıss at bizde bakalım bende istiyorum kapalıyım ama gitcegim yer islami kesim bayanlara özel havuzu plajı falan var

canım niye ikili konuşuyum onla daha önce konuşmuştuk ikimizde basit olmasın istiyoruz özellikle üst bölüm için onu konuşuyorrduk sende al tabi

ikilmcim sadece 2 tanesi görünüyor tatlım. Mavi olan ve krem kahverngi tonları olan.

Son düzenleme:
ne alaka ya ben bir bağlantı kuramadım canım.

bende kuramadım dün günde dedim radyoyu açsana müzik dinleyelim oda öle dedi kalbindeki man zayıflıyor bende dedimben duramıyorum müzik dinlemeden oda olmaz öle dedi ama benim psikolojimi acayip düzeltiyor napım seviyomm sositososito

godes en son beyaz olan değil o yalnışlıkla girmiş araya o bize uymaz bacım

canım mavi olannın askıları tam boyundan olduğu için yanınca o kısımlar beyaz kalacak. o yüzden ben tavsiye etmem. askısız olanlar straplez gibi olan kahve krem tonu en güzeli askı izi olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…