Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaa şu anda bikini derdindeyim godes sen biliyon derdimi nettede araştırıyorumm

tatile mı kıss iklimcim yeri belli oldumu şimdiden iyi tatiller
göyaa bizde gitceez ben deil arabaya binmek otel kapısından içeri girmeden tatil gitmeyi bırak plan dail yapmıcam :sm_confused:

yırtıcam ben o iklüm gacısını elime düşcek nasıl olsa birgün ozman da varyaaaa :mymeka:

tatile mı kıss iklimcim yeri belli oldumu şimdiden iyi tatiller
göyaa bizde gitceez ben deil arabaya binmek otel kapısından içeri girmeden tatil gitmeyi bırak plan dail yapmıcam :sm_confused:

he ya canım kısmet olursa tabi 20 haziran gibi antalyaya gidicez inşallah sizde gidersiniz cnm bizde düşünmüyorduk ani oldu açıkçası eşim bi an izin alınca gidelim dedik..

Bilmemmi canım ya. Ne yapmaya karar verdin. Mecbur gene beğenmeye beğenmeye bişey alıcan.

canım daha var diye henüz almadım dün gezdim dolaştım haftasonuda bakınıcam yine bulucaz elbet olmadı uydurucaz artık ..
bn öyle bişey olsun istiyorumki hafif çatal dışında pörtleme olmasın eşim dert etmiyoda ben rahat etmek istiyorum

ben pek beğenmedim canım mikrop şarkısını.
iklim kaçtı valla

ben ne yalan diyim nakarat ve müzik güzel ama klasik serdar şarkısı birinin devamı gib başkası sölese serdarın derim ama genede idare eder bi ismail y k gibi degil en azındankafamçokkarıştı

daha vaktin var canım bulursun yaaa. AMa son zamana bırakma ben hep son ana kadar beklyorum sonra çok stres oluyorum. Yumurtanın kapıya dayanmasını beklememek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…