Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hepimiz o an orda olalım oyle isimler okyorum kı akşama kadar pc başındayım slm lasmadım ama o anada hep burda olalım herkez zamanını yazsın ortak kararda buluşalım ok ben mesela 7 den sonra olamsın da ne zamn olursa olsun

canım öyle gün belirleyip girmek zor herlde ya. Bazı arkadaşlarımız çalışıyor onlar akşam girebilyor senin eşin akşam izin vermiyor falan karışık durumlar yani :)))

sinemcim o dediğin pek mümkün değil be canım o an kim denk gelirse onla konuşuyoruz

hıı ozaman düzeni bozan ben oluyosam o zaman bi akşam girerim evde eşimin olmadıgı vakıt bide pc elimden alıp yazdıklarıma bakarsa tatil arefesi iyi olmazkaydirigubbakcemile3

aman ben demedim sizde duymadınınz akşamları musait olrsam zaman belirlerim aman aman ovdeyken almıyımmafoldumben :bbo: :teselli: :a015:

ne yaptıım sıkıntıdan patladım be canım ruhum sıkıldı resmen evde tek başına gibi oldum meğer net ne kadar yer kaplıyormuş hayatımda

evet canım ya sorma. Bazen bende düşünüyorumda internet yokken ne yapıyorduk diye. Düşünemiyorum bile :)))

gulucum81, sinem25+, godes+, mutlu80, Zeyno_81+
selam kızlar 2 gündür giremedim bağlantı sorunum vardı ama sonunda girdim nasısınız değişiklikler varmı sizleri çok merak ettimm

merhaba canım iyiyim TATİLDEYİMalkisalkisalkis
bayadır giremedim nete sizde hiç boş durmamışsınız yüz küsur sayfa nası okucam bilmiyorum.
ben adanadaki bir merkezle görüştüm başlıyorum tüp bebeğe, dün bi antibiyotik vermişlerdi onu içtik. uzun protokol uygulanacak cuma günü lucrinlere başlıyorum

hıı ozaman düzeni bozan ben oluyosam o zaman bi akşam girerim evde eşimin olmadıgı vakıt bide pc elimden alıp yazdıklarıma bakarsa tatil arefesi iyi olmazkaydirigubbakcemile3

bencede iyi olmaz sen birkaç gün çok dikkat et. :))) herşeyi altan al.

aman ben demedim sizde duymadınınz akşamları musait olrsam zaman belirlerim aman aman ovdeyken almıyımmafoldumben :bbo: :teselli: :a015:
olsun be canım sıkma canını biz hep yanındayız
evet canım ya sorma. Bazen bende düşünüyorumda internet yokken ne yapıyorduk diye. Düşünemiyorum bile :)))

gerçekten yahu nası geçiyormuş zaman

bayadır giremedim nete sizde hiç boş durmamışsınız yüz küsur sayfa nası okucam bilmiyorum.
ben adanadaki bir merkezle görüştüm başlıyorum tüp bebeğe, dün bi antibiyotik vermişlerdi onu içtik. uzun protokol uygulanacak cuma günü lucrinlere başlıyorum

ay canım hadi hayırlısı olsun senin için. İnşallah uğurlu gelir orası.

merabalar canım sorma maşşallah arkadaşlık hat safhada :nazar: sayfalar su gibi ilerliyor

zaten incecik birazcık şöle ele avuca gelsin dime ama :roflol:

hiç valla ne geziyo öyle zayıf zayıf hatun dediğin az etli olur :roflol::roflol:
bugün alışverişe çıktım kendime uygun bikini buldum ama göğüslere uygun bulamadım fazlada yemesin genede :roflol::roflol:

X