Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
arencim sen ankarada yaptrcaktın zaten dimi ben bu yeni gittiğim yere bakim beğenir memnun kalırsam burayı da düşünebilirsin canım

ankarada yaptırmayı düşünüyorum. eşim buraya gelince geriliyor. ailemle kalıyorum ya çok rahat etmiyor burada. orada kendi evimizde oluruz.

canım ben direk yiyorum tatlım. Kaynatmakla uğraşmıyorum. Bakalım faydası olacakmı. Sabah 2 tane akşamda 2 tane yiyorum.
başaracağız ben inanıyorum

hadi bakalım ben aşılamadan önceki ay 20 gün incir içtim sadece klomenle değil incirin de etkisiyle 5 yumurta olduğuna inanıyorum

bende merkez araştırıyorum ankaradaki tüm merkezlerin telefonunu internetten aldım. arayacağım aklıma yatanla görüşmeye gideceğim. zaten gelecek hafta sonu gideceğim ankaraya o zaman imkan olursa 1-2 yerle görüşürüm.

hadi bakalım ben aşılamadan önceki ay 20 gün incir içtim sadece klomenle değil incirin de etkisiyle 5 yumurta olduğuna inanıyorum

ya ben kaynatmaya üşeniyorum bence fark yoktur gibi geliyor kaynatıp suyunu içeceğime ben tümünü yiyorum sonuçta vitamin varsa öylede vardır. bakalım benim kaç tane olacak

aynen godesciğim bende öyle yapıyordum. hatta kaaynatmaktansa yemenin daha faydalı olacağını düşünmüştüm kendi kendime:) ama 2 aydır almıyorum.

ya ben kaynatmaya üşeniyorum bence fark yoktur gibi geliyor kaynatıp suyunu içeceğime ben tümünü yiyorum sonuçta vitamin varsa öylede vardır. bakalım benim kaç tane olacak

mutlaka yiyerek de faydası vadır ben saraçoğlu amca ne diyosa aynısını yaptım valla adamceğiz o kadar yazmış anlatmış boşa gitmesin ben çok usluyumdur iyi söz dinlerim:)

aynen godesciğim bende öyle yapıyordum. hatta kaaynatmaktansa yemenin daha faydalı olacağını düşünmüştüm kendi kendime:) ama 2 aydır almıyorum.

evet dime canım ya banda öyle geliyor sanki direk yiyince daha faydası olacak gibi. Sen niye almıyon tatlım 2 aydır.

şunu ye bunu iç bir sonuç alamayınca herşeyi bırakmıştım.

pes etmek yok canım ya. Bak hepimiz mücadele ediyoruz. Sabredeceğiz ve başaracağız. Bak ben hiç yılmadan 4. aşılamayı yaptıracağım. Ne yapalım bebek istiyorsak bazı şeylerede katlanacağız bizim kaderimizde böyleymiş. ben buda olmasın direk tüp bebeğe başlayacağım çünkü çok istiyorum

Godes bi kutu proxeed ne kadar gidiyo bide etkisini ne zaman gösterir aceba

sen aşılamamı yaptıracaksın ben tüp bebeğe geçiyorsun sanıyordum. bu ay dinlemedesin o zaman.

Godes bi kutu proxeed ne kadar gidiyo bide etkisini ne zaman gösterir aceba

canım 15 gün gidiyor 30 tane var içinde doktor bize günde 2 tane vermişti aç karnına sabah akşam. Valla bir ay sonra biz etkisini gördük tatlım. 25 milyon ileri hareketli sayısı 1 ay sonra 33 milyon oldu sonraki ayda 38 milyon. Düzenli kullanırsa kesin etkisni görürsünüz canım.

sen aşılamamı yaptıracaksın ben tüp bebeğe geçiyorsun sanıyordum. bu ay dinlemedesin o zaman.

sen okumadın galiba canım dün akşam yazmıştım dün doktora gittim ve 4. kez aşılama yapmaya karar verdik. Eğer oda olmazsa tüp bebeğe geçicem.

bizde 10 güne işe yaraması lazım:)aşılamaya kadar..lülülülülülü

bizde 10 güne işe yaraması lazım:)aşılamaya kadar..lülülülülülü

canım benim bilmiyorum 10 günde ne kadar etki eder ama biz etkisni 1 yda baya gördük. İnşallah etkisi olur canım. Niye 10 gün ya. Sen yeni regli olmadınmı peki. Kafam karıştı

he pardon tatlım şimdi anladım sen aşılamay gerek kalmadan kendin hamile kalmak istediğin için öyle yazdın. Yumurtalama zamanına kadar işe yarasın diyorsun. inaşşallah canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…