Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar o an bneı görmeliydiniz karnımı sevmeler falan eşimle kavga etmeler eşime benle ilglen sene falan bak duygusalım hassazım canım şunu istiyo derdim bi baktım regl olmusum ne zaman reglime yakın caım bişe istese eşime ben degil bbeiş istiyo diyorum artık yemiyo numaramı bebek dünyaya gelmeden inanmam senin pis bogazlgın diyo:kedi:

ay çok şekersin yaa. Sen nasıl o kadar emin oldunki canım hamile olduğuna o gittiğin yerdekiler demişti dime hamilesin diye. Nasıl bir yermiş öyle insanın duygularıyla oynuyorlar terbiyesizler.

sorma yaa dr prgni egne vuruldum onun etkisinen olmasın dedim hayır hamilesin dediler bende ümitlendim nebilim

AYDAS cım burda egilsin ama senin ilgi alanın agiren mevzuGün içinde daha sık ve küçük öğünler şeklinde yemeniz bulantılarınızı azaltır. Yemekler sırasında az sıvı almak da iyileşmeye yardımcı olur. Bunları yapmanın amacı mideyi tamamen boş veya tamamen dolu tutmaktan kaçınmaktır. Çünkü her iki durum da bulantıyı arttırabilir.
Beslenme diyeti olarak katı, kuru, yağsız ve tuzlu gıdalara yönelin. Eğer tatlı veya meyve yediğinizde bulantınız olmuyorsa bunları da yiyebilirsiniz.

ılk kalktığınız zaman eğer bulantınız çoksa yataktan çıkmadan önce demli olmayan bir çay için. Yatağın başında galeta, tuzlu kraker gibi kuru şeyler bulundurun.

Sabahları yataktan ani bir şekilde kalkmayın. Gebeliğin erken döneminde sık görülen yorgunluk da bulantıyı şiddetlendirebilir.

Hoş olmayan koku ve yiyeceklerden kaçının. Özellikle mutfak kokularından ve ağır parfümlerden uzak durun.

Tüm önlemlere rağmen bulantınız geçmiyorsa doktorunuza başvurun. ılaç tedavisi veya hastaneye

kızlar suan i yazı okudumda reglde gögüsler şiş gebelikte acı agrı olurmuş bu konu hakkında ne diceksiniz ben reglide şişer davul olurud bu sefer şiş degil agrıyo

kızlar suan i yazı okudumda reglde gögüsler şiş gebelikte acı agrı olurmuş bu konu hakkında ne diceksiniz ben reglide şişer davul olurud bu sefer şiş degil agrıyo

valla ne diyelim tatlım. Bu şekilde araştırma yapman güzel ama kafan dahada karışıyor. Ben şimdiden ümitlenme derim.

yok godescim ne ümitlenmesi bu hayata heran herşey olabilceni ögrendim ben benimki zaman öldürme ve kafamdaki soru işaretlerini kaldırma

inşallah sen de bana güzel haberler verirsin canım ben cıkıyımda cok az işim var halledip geliyim

ya bu arada doktora sordunmu kist için ilaç kullanmadan geçermişmi diye

canım sordum bazı kistlerin içi sıvı doluymuş bazılarıda kan topluyormuş Sıvı olanlar kendilğinden geçiyormuş ama kan toplu olanlar için ilaç kullanmak gerekiyormuş.

X