Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım ben hiç ara vermedim doktorum gerek yok dedi. Zaten normal hamilelikten bir farkı yok o yüzden peşpeşe yapılabilir eğer psikolojin buna izin veriyorsa dedi.

bazı dr lar ara verelim diyor bazıları devam diyor.
senin aşılamaların hep klomenlemi oldu.

bazı dr lar ara verelim diyor bazıları devam diyor.
senin aşılamaların hep klomenlemi oldu.

canım ilk 2 si klomen 3. sü ise gonalf iğne ile oldu.
Benim doktorum hiç ara vermedi daha doğrusu senin sorunun yok diyip ara vermeden devam ettik bende öyle istedim. AMa sorunun varsa kist falan oluşmuşsa ara verebilir doktorun.

ben genetik test yaptırmıştım kan pıhtılaşması değerlerinden birinde sorun çıkmıştı. o nedenle dr vermişti.

ben genetik test yaptırmadım hiç. Yaptırsammı acaba ya. Doktorlar niçin gerek duyuorlar yada hangi durumda genetik test yapılıyor.

ya folik asit bende kullanıyorum ama bazen ara veriyorum bazen unutuyorum bazen düzenli kullanıyorum karmakarışık yaa. :KK43:(

ilaçları ne için ,ç,yorsun bir sorunumu yok demiştin.

gebeliğe engel bir sorun olduğundan değil. folbiolu gebelik düşündüğüm için coraspinide düşük ihtimaline karşı. biliyorsun tekrarlayan düşüklerin büyük nedenlerinden biri kan pıhtılaşması.

gebeliğe engel bir sorun olduğundan değil. folbiolu gebelik düşündüğüm için coraspinide düşük ihtimaline karşı. biliyorsun tekrarlayan düşüklerin büyük nedenlerinden biri kan pıhtılaşması.

anladım canım. Doktor bana hiç coraspirin iç demedi. Belki bende vardır kan pıhtılaşması ben diyim doktora bugün akşam gidicem çünkü. ne var ne yok yaptırım herşeyi ya. Eksik bişey kalmasın.

anladım canım. Doktor bana hiç coraspirin iç demedi. Belki bende vardır kan pıhtılaşması ben diyim doktora bugün akşam gidicem çünkü. ne var ne yok yaptırım herşeyi ya. Eksik bişey kalmasın.

bencede yaptır. çünü drlar 2-3 kayıp olmadan yapmıyorlar. çok yaygın ama çok ilginçtir ki gebelik öncesi yapılmıyor. kesin tedavisi yok önlemi var. gebelik boyunca iğne vuruluyorsun.

bencede yaptır. çünü drlar 2-3 kayıp olmadan yapmıyorlar. çok yaygın ama çok ilginçtir ki gebelik öncesi yapılmıyor. kesin tedavisi yok önlemi var. gebelik boyunca iğne vuruluyorsun.

ya illa acı bir şey mi yaşamak gerekiyor yapmaları için çok ilginç yok ben söyliyimde yaptırim ya. Canım şimdi ben bugüne kadar rahim filmi, hormon testi ve spermiograma baktıdık. Şimdi genetik testide yaptırırsam eksik bişey kalmıyor değilmi.

ya illa acı bir şey mi yaşamak gerekiyor yapmaları için çok ilginç yok ben söyliyimde yaptırim ya. Canım şimdi ben bugüne kadar rahim filmi, hormon testi ve spermiograma baktıdık. Şimdi genetik testide yaptırırsam eksik bişey kalmıyor değilmi.

bence iste dediğim gibi kayıp olmadan genelde yapmıyorlar. ama sen sor yine de.

evet canım işteyim. Bende 1 saat sonra çıkıcam
ınşallah güzel haberlerle dönersin doktorundan canım..Sende benim gibi rahatlıyorsun Doktorunla görüştükten sonra. Ben ne kadar üzgün olursam olayım Doktorumun sesini duymam yeterli yeniden motive oluyorum.

İnşallah güzel haberlerle dönersin doktorundan canım..Sende benim gibi rahatlıyorsun Doktorunla görüştükten sonra. Ben ne kadar üzgün olursam olayım Doktorumun sesini duymam yeterli yeniden motive oluyorum.

aynen aynen şimdi doktora gitmek için sabırsızlanıyorum. Aslında o gelmene yok reglinin 3. günü zaten tüp bebek için gideeksin doktora dedi bende yok gelim dedim :)))

X