Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
T Ü N A Y D I NNNNNNN
Ne uyumuşum beee.. Dün gezerken çok yoruldum :1closedeyes:
Kızlarrr nörüyonuz??

aynen cnm oyle oldu valla, simdi crs gununu bekliyoruz emre beye annem de gelicek

Hadi hayırlısı canım ya. Bakalım ne söyleyecek. Bende bugün kendi doktoruma gidicem kaan beye :))) Şöyle gidimde bir muayne olim hemde sohpet edim doktorumla :))

tembel kızzz. Tünaydın.
opuyorumnanaktan
Ayyy sorma hiç halim yok. Biraz sağ solu toparlicam. Bıcırığın Kafesini temizlicem sonra yine yayılırım Kanepeye. Bu erkekler birde bayanları bişey beğenmez derler. Adam dün iki kot beğenecek pestilimi çıkardı. Ben gelinlik bakarken bile bu kadar uğraşmamıştım yaa..

opuyorumnanaktan
Ayyy sorma hiç halim yok. Biraz sağ solu toparlicam. Bıcırığın Kafesini temizlicem sonra yine yayılırım Kanepeye. Bu erkekler birde bayanları bişey beğenmez derler. Adam dün iki kot beğenecek pestilimi çıkardı. Ben gelinlik bakarken bile bu kadar uğraşmamıştım yaa..

ay canım hiç sorma bende hiç eşimle alışveriş yapmayı sevmiyorum canımı çıkarıyor ya hiç beğenmiyor. Sanki millet ne giyiyorsa. Her yere bakıyoruz bazen almadan eve dönüyoruz ya.
Erkekler çok zor insanlar valla alışveriş konusunda

ay canım hiç sorma bende hiç eşimle alışveriş yapmayı sevmiyorum canımı çıkarıyor ya hiç beğenmiyor. Sanki millet ne giyiyorsa. Her yere bakıyoruz bazen almadan eve dönüyoruz ya.
Erkekler çok zor insanlar valla alışveriş konusunda
Nasılsın bakalım Fıstık bugün??

iptal ettim çünkü aşılama bir daha yaptırmayabilirim. temmuz ağustos gibi onun yerine tüp bebek yaptırabilirim. bu sürede düşünüp ankarada yada adanada merkez araştıracağım.

iptal ettim çünkü aşılama bir daha yaptırmayabilirim. temmuz ağustos gibi onun yerine tüp bebek yaptırabilirim. bu sürede düşünüp ankarada yada adanada merkez araştıracağım.
Canım belki daha önce sormuşumdur ama unutmuşda olabilirim. Sizde sorun neydi??

anladım canım ama aşılama için tek deneme bence çok az ama tabi sen kendini nasıl rahat hissediyorsan onu yap. Aslında maddi yönden kişiyi çok etkilemiyorsa tüp bebeğe geçmek en iyisi ya keşke bende 2. aşılamadan sonra geçseydim.
Hakkında hayırlısı olsun canım. iyice bir araştır bakalım nereler iyi falan diye aceleye getirme

birde birşey soracağım kızlar sizlerin dr tavsiyesi nasıl 2.aşılama konusunda. yani hemen takip eden ay mı yapmak yoksa ara vermek mi.

birde birşey soracağım kızlar sizlerin dr tavsiyesi nasıl 2.aşılama konusunda. yani hemen takip eden ay mı yapmak yoksa ara vermek mi.
Canım ben bi kere Aşılama yaptırdım. Şimdi ara verdik. Doktorumda ara vermeyi önerdi. ılaçta kullanmıyorum şu an (Adet düzenleyici hariç).. Eylül Ekim gibi tekrar gidicem Doktora..

Canım ben bi kere Aşılama yaptırdım. Şimdi ara verdik. Doktorumda ara vermeyi önerdi. İlaçta kullanmıyorum şu an (Adet düzenleyici hariç).. Eylül Ekim gibi tekrar gidicem Doktora..

ben yaklaşık 1 senedir folbiol,4 aydırda coraspin içiyordum. ama şimdi negatif aldığımdan beri 2 sinide bıraktım.

canım ben hiç ara vermedim doktorum gerek yok dedi. Zaten normal hamilelikten bir farkı yok o yüzden peşpeşe yapılabilir eğer psikolojin buna izin veriyorsa dedi.

X