Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
22 nolu başarısız olmaktan,acıyla ama ümitle, gözlerimde bir miktar yaşla,boğazımda anlamsız bir düğümle onur ve şeref duyduğumu sizlere en içten duygularımla bildiririm....
:1hug::teselli:
iklimcimm bende 13 numara olmuşum Zaten uğursuz bir rakkam 13. Demekki benim hiç olmayac ak desene. 13. de yazmışın ((

:roflol: ben inanmam pek 13e falan :roflol::roflol: kısmet bakarsın bu ayyy :CüvCüv:

.....teşekkür ederimm bu duygularımı ancak biryığın ütü paklar...bir yandan gözlerimi özgürlüğüne kavuşturarak yapacağım bol miktarda ütü..

bayanların hali en kötü olduğu durumda bile kendine iş yapmayı layık görür. Boşverrrrrrrrr yaa işi sonra rahatlayınca yaparsın yaa. Hala işmi düşünüyorsun. Başka şeylerle uğraş kafanı dağıtacak.

yaa ben anlamıyom bu ıgenın etkisini gecen sene ovulasyon takıbınde reglı gunumde tahlıl yaptım0.5 sonuc tıpmerkezınde dr bana hamılesın dedı emınısınınz hanı igenın etkısı olmasın sakkın dedm hayır hamuılesın dedı sevıncım kursagımda kaldı akşama regl oldum ertesı gun kendı dr um gıttım olayı anlattım neden bana bole dedıler dedım ee hamılelıkden dırekten dönmussun dedı bıse anlamadım soramadım da cok suratsızsı bende daha ona gıtmedım saten ne demek 0.5 acaba kızlar

:1hug::teselli:

:roflol: ben inanmam pek 13e falan :roflol::roflol: kısmet bakarsın bu ayyy :CüvCüv:

öylemi diyorsun canım. Hiç sanmam bak bugün 15. günüm hala yumurtalamdım ya test yapıyorum hiç ikinci çizgi çıkmıyor. Pazartesi doktora gitcem. Ama bu ay yumurtlamadımmı hiç böyle bişey olmazdı ama. KAç aydır iğne ilaç kullanıyorum bünyem acaba ilaçlara alışmış olabilirmi bu ayda kullanmayınca yumurtlamadımmı acaba.

canım bence değer düşük hani ona hamilelik var denilmez bence. Benim test yaptırdığım yerde 0-10 arası değer çıkarsa negetifttir diyor.

hımm nedenki acaba yoksa alıştımı bünyen ilaçlara hey allahım bilmiyorumkismile

hımm nedenki acaba yoksa alıştımı bünyen ilaçlara hey allahım bilmiyorumkismile

galiba öyle oldu tatlım. Bilmiyorum bilimsel olarak doğrumu ama. İlk aklıma gelen şey bu oldu. Neyse ne yapalım belki bu ay kendiliğinden hamile kalırım dedim ama nasip olamayacak demekmekki: bebişim nazlı demekki illa çok para harcamamı istiyor....

Canım hiç telaşlanma. Ablamda hamile ve onun kesesini doktor 7. haftasında gördü...

benim kese göründü canım 22,2 mm lik hemde ama kaç haftalık oldugunu hesaplıyamıyorum aşılamadam mı hesablıyacaz yıoksa adettenmi adettin hesapladıgımızda 7 haftalık aşılamadan hesapladıgımızda ise 4+5 günlük çıkıyor kafayı yiyecem

benim kese göründü canım 22,2 mm lik hemde ama kaç haftalık oldugunu hesaplıyamıyorum aşılamadam mı hesablıyacaz yıoksa adettenmi adettin hesapladıgımızda 7 haftalık aşılamadan hesapladıgımızda ise 4+5 günlük çıkıyor kafayı yiyecem

Canım her zaman son adet tarihidir!! Aşılamayla falan alakası yok!!

evet yaa malesef annesi ama gelsin acısını çıkarırız sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…