Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hayalbazz gelene kadar ben duus alıp gelıyom ayyy kızlar bana bişeler oluyo heyecanlandım sizde aynı oldunuzmu ezan okunuyo inşallah hamiledir allahım sen arkadaşımızın işini ras getir kocaman AMıııııN

organizatörüm godes dinledim haklısınız sadece ben cok zayıf pasifim üstesinden gelemıyorum onu anladım amaaan neyse benim mevzu uzadıkca uzar sacma sapan işler işte herkez kaderini yaşar buda benim kaderim

bak ya bu şekilde pes etmek yok herkez kaderini yaşar ama Allah akıl vermiş kaderimize yön vermekte bizim elimizde.

Alıntı:
mutlu80 kullanıcısından alıntı
acelemi ediyoruz acaba bende 4 ay kadar korunmadım sonra idrar yollarından iltihaplanınca ilaç falan kullanacağım diye korunmaya başladım derken kpss sınavı vardı (sanki çok olacakmış gibi) sınav zamanı ilk aylara denk gelmesin sorun yaşarsam sınav da yapamam diye korunmaya devam ettik sonrada kızamıkçık aşısı olunca o 4 aydan sonra bi 6 ay korunduk sonra 1 ay daha korunmadık ve doktora gittik bi sorunmu var acaba diye iltihap varmış antibiyotik kullandım sonrada 4 ay klomen çatlatma iğnesi falan kullandım sonrasın rahim filmi ve tüpler tıkalıymış açıldı ve sonra başarısız 1. aşılama yani
cnm cok gecmis olsun oncelikle, ben de 2 kere asilama oldum, tutmadi, hatta 1.yapildiktan sora kist yaptigi icin 2. asilamadan evvel 1 ay ara verdirtti dr. umuz. ben artik dayanamiyorum dedim rahim filmi cekelim dedim, sali gunu rahim filmi cektirdim, megersem sol kanalim tikaliymis, hala kanamam devame diyo az da olsa, dr. basinc uygulamak zorunda kaldim dedi, bir de rahim de fundus bolgesinde yapi bozuklugu var dedi, histeroskopi ameliyati olmam gerekiyormus mikroenjeksiyondan evvel sana sormak istedigim senin de kanaman oldu mu filmden sora cnm? kac gun surdu olduysa da ?

sinemcim bak godes ne güzel açıklamış sen onu bi dinle bence ay ben sinir oldum yaa

bende çok sinir oldum şuan oturduğum yerde.
sinemcim bence bu olay gayette büyütülecek bir olay. Eğer ortada yapılan bir hareket ve seni üzen bir olay varsa ve sen bunu bize bile yazıp paylaşma gereğinde bulunuyorsan buda büyütülmeye değer bir şey olduğunun ispatıdır.
Ufak şeyler önemsenmeyip olurunu bırakılırsa bunlar ufaktan başlar ve hergün çığ gibi büyür. Sonrada altından asla kalkamaz hale gelirsin canım.
Şimdiden tepkini çok sert bir şekilde koy. Neye uğradığını şaşırsın.
Diyorsunki eşim beni çok kıskanır oraya gidemem buraya gidemem. Sen bütün gün evde oturacaksın akşam olsun eşimle vakit geçirim diyeceksin ama o ne yapacak seni evde bırakıp bişey demeden çekip gidecek. Sen evde yalnız oturmak içinmi evlendin. O zaman gider babanın evinde zaten oturursun. Sana karışacak istediğini yapamayacaksın ama beyefendi istediği gibi hareket edecek. Yok böyle bir şey. Evlilikte iki tarafta eşit haklara sahip canım.[/QUOTE]

:lepi:

sinemcim bak godes ne güzel açıklamış sen onu bi dinle bence ay ben sinir oldum yaa

bende çok sinir oldum şuan oturduğum yerde.
sinemcim bence bu olay gayette büyütülecek bir olay. Eğer ortada yapılan bir hareket ve seni üzen bir olay varsa ve sen bunu bize bile yazıp paylaşma gereğinde bulunuyorsan buda büyütülmeye değer bir şey olduğunun ispatıdır.
Ufak şeyler önemsenmeyip olurunu bırakılırsa bunlar ufaktan başlar ve hergün çığ gibi büyür. Sonrada altından asla kalkamaz hale gelirsin canım.
Şimdiden tepkini çok sert bir şekilde koy. Neye uğradığını şaşırsın.
Diyorsunki eşim beni çok kıskanır oraya gidemem buraya gidemem. Sen bütün gün evde oturacaksın akşam olsun eşimle vakit geçirim diyeceksin ama o ne yapacak seni evde bırakıp bişey demeden çekip gidecek. Sen evde yalnız oturmak içinmi evlendin. O zaman gider babanın evinde zaten oturursun. Sana karışacak istediğini yapamayacaksın ama beyefendi istediği gibi hareket edecek. Yok böyle bir şey. Evlilikte iki tarafta eşit haklara sahip canım.[/QUOTE]

saolun canlarım bu yüzden size acmak istedim sölediklerinizi kale dikate alıp üzerinde durcam diyorumya bazen caresiz kalınca bildignide unutuyosun
duus alıp gelıyo hayalbaz gelene kadar

AYSAD sen napıyosun canım bebişli günle nası gidiyo aren kesin adet olmum yani ölemi tüh yaa.bi de benim nolcam belli olsa

sagol canım iyi gidiyor bulantılarım var bide belim çok berbat ağrıyor dün doktora gittim 22,2 milim olmuş haftaya pazartesi gidecem kalp atışlarını dinleyecek

saolun canlarım bu yüzden size acmak istedim sölediklerinizi kale dikate alıp üzerinde durcam diyorumya bazen caresiz kalınca bildignide unutuyosun
duus alıp gelıyo hayalbaz gelene kadar[/QUOTE]

tatmam tatlım biraz sert bir dille yazmış olabilirim kusura bakma. AMa bayanların bu şekilde üzülmesine yıpratılmasına dayanamıyorum.
Seni öpüyorum kocamanopuyorumnanaktan

sagol canım iyi gidiyor bulantılarım var bide belim çok berbat ağrıyor dün doktora gittim 22,2 milim olmuş haftaya pazartesi gidecem kalp atışlarını dinleyecek

oy maşşallahh ne güzel herşey yolunda çok şükür :teytey::teytey::teytey:

ahukush öncelikle mrb kanama çok az bişi olmuştu o gün oldu sadece şekil bozukluğu diye bişey allaha şükür demede ama benim bi tanesi ilk ilaç verişinde açıldı diğeri ise 4. ilaç verişinde açıldı ve artık bi engel kalmadığını söledi

oy maşşallahh ne güzel herşey yolunda çok şükür :teytey::teytey::teytey:

teşekkürler öyle görünüyor kızlar size bişey soracam ya
bebek kaç haftalık aşılamaya göre mi hesablıyacaz yoksa son adet tarihine göremi aşılamam 19 nisanda oldu adet tarihim ise 6 nisan göre hesapladıgımda 7 haftalık falan ama kalp atışları duyulmadı

yok canlar ya yok bende bebiş mebiş yok idrarda negatif çıktı 3 gün geçti adetimi olsa çıkardı.ıklim yaz artık beni başarısızlara ya ne olduğunu bilim de önüme bakim ya aman canlar ne zormuş yaa

canım herzaman son adet tarihidir drların dediği bu

kızlar size bişey soracam ya
bebek kaç haftalık aşılamaya göre mi hesablıyacaz yoksa son adet tarihine göremi aşılamam 19 nisanda oldu adet tarihim ise 6 nisan göre hesapladıgımda 7 haftalık falan ama kalp atışları duyulmadı

canım internette 6. haftanın içinde kalp atışları duyulur diyor. AMa kaç haftalık olduğunu doktoruna sorsaydın keşke.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…