Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aman yeterki gelsinde o ben herşeyimi veririm ona. Yerim onu ben. Bazen gözümde canlandırıyorum hayali bile beni heyecanlandırıyor....

bende bende önce elimi kimse görmeden tabi eşim bile elimi kaısğıma koyuyorum kafamdan neler geçiyo acaba nası bi duygu olur hamilelik nası bi his olur bide ben 4 sene olucak ilk geceden beri bi kere bile hamile kalmadım o açıdan düşse bile çok merak ediyorum o duyguyu boshayallersmile

bende bende önce elimi kimse görmeden tabi eşim bile elimi kaısğıma koyuyorum kafamdan neler geçiyo acaba nası bi duygu olur hamilelik nası bi his olur bide ben 4 sene olucak ilk geceden beri bi kere bile hamile kalmadım o açıdan düşse bile çok merak ediyorum o duyguyu boshayallersmile

evet tatlım ama kelimelerle anlatılmayacak kadar güzel bir duygudur bence. İnşallah en kısa zamanda hamile kalırız yaa

godes suan geldı annesının yanında uyuyo yukarda oturmaz genelde aklınca beni sinir etmeye calısıyo
annesi cagrıdı döner ekmek getirdi gel al diye almadım dönerine kalmadım dedım uyuz bişe demedi ordan anladım uyudugunu yoksa bana tepkı gösterırdı pislik gönlümü alcana gıcıklık yapıyo aklı sıra

godes suan geldı annesının yanında uyuyo yukarda oturmaz genelde aklınca beni sinir etmeye calısıyo
annesi cagrıdı döner ekmek getirdi gel al diye almadım dönerine kalmadım dedım uyuz bişe demedi ordan anladım uyudugunu yoksa bana tepkı gösterırdı pislik gönlümü alcana gıcıklık yapıyo aklı sıra

-tatlicadiarzu-

kız ben sanıyomkı sen bebış olursa 2. kez anne olcan yoksa karıstırdımmı
hem kız sen burdamısın ismin yoook

o yapıyorsa sende yap sonuna kadar hem suçlu hem güçlü. Sakın alttan alma. Alırsın hiç sonu gelmez bu hareketlerin.

Ayyy ne inatçıymış canım ya.. Yukarda mı uyuyor?? Anam sen kayınvalideyle aynı binadamısın??

ıyyyy midem kalkarak söyluyorum altlı ustlu oturuyorum oturmaz olaydım

canım o annesinde uyuyor sende evimi bekliyorsun. Bekçi değilsinki sen boşver dışarı çık ben olsam yüzkere çıkmıştım. Taki beni arayana kadarda dönmezdim eve

offffff canım sıkılıyo bana kızmayın ama bebek olmassa üzülmücem bu koca hıçbişle haketmıyo

X