Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaa dün beni sinir etti kocam olacak uyuz akşam 5 cantasını bıraktı gıttı allahım ne aradı ne de bişe dedi arıyom teli yüzüme kapatıyo taa 9.30 geldı hiç konuşmadım giysilerini kokladım kaveye gitmiş hafta içi gitmezdi hafta içi de alışıcak diye korkuyorm erkek kuzenım var onla kanka ona uyup baştan cıkıyo hiç konuşmadım bugunde konuşmucam köpege yemek hazırlamadım cıktı annesıyle yedı benıde ona cekıstırıyo onlarla sorunu olsa ört basır eder

kızlar ya sizin kocalarınız ailesinin sırrını size dermi sizinkini dermi ailesine peki benimki anası korkutmus beynıını yıkamısya sankı ailesini birilere derim diye bana anlatmaz
(sadece internet alemine derim ohhhhh sefam olsun)
ama eminnim beni diyodur bana kızdımı soylen soylene gıdıyoda onlarla sorunu olsun demez kimbilir kadın nasıl aşıladı siz olsanın napardınız sizin yanınızda olması için
TÜNAYDIN KIZLAR

Vallahi canım benim eşimde aynı şeyi yapsa bende çıldırırım. Ben onun hizmetçisi değilim. Zaten telefonu falan açmadığı zaman çıldıveriyorum. Ama eşimin güzel bi huyu vardır. Evde olanları kesinlikle başka bi yerde anlatmaz bu Babasının evi de olsa anlatmaz. Karı koca arasında olur böyle şeyler canım. Biraz trip yap anlasın kızdığını.. Ben öyle yapıyorum. Gerçi ben fazla dayanamıyorum hemen sırıtmaya başlıyorum.

ban kısaca son durumumdan bahsedip sayfaları okucam.ben hala adet olmadım şeffaf akıntılarım var.ama malum test sonuçlarını biliyosunuz.tek ümidim 2. yerin bi hata yapmış olması ama yine de pedimi taktım kırmızılara da hazırlıklıyım anlıcanız yılan hikayesi...haaa bu arada bi de idrar tesi yaptım test bozuk çıktı ne negatif ne pozitif sonuç vermedi hiç pembe çizgi çıkmadı şaka gibi:)

ay canım senin gibide kimsenin başına gelmemiştir herhalde. Bu kadar aksiliğin hepsi senin başına geldi ya. İnşallah bu kadar olumsuzlukların ardından çok güzel mutlu bir haber alırsın Canım. bir sürü idrar testi satılıyor bazıları çok dandik. Ve ucuz zaten Sana tavsiyem prodictör markayı alman gayet iyi.

AYSAD sen napıyosun canım bebişli günle nası gidiyo aren kesin adet olmum yani ölemi tüh yaa.bi de benim nolcam belli olsa

aklinialirimsmile
ay canım senin gibide kimsenin başına gelmemiştir herhalde. Bu kadar aksiliğin hepsi senin başına geldi ya. İnşallah bu kadar olumsuzlukların ardından çok güzel mutlu bir haber alırsın Canım. bir sürü idrar testi satılıyor bazıları çok dandik. Ve ucuz zaten Sana tavsiyem prodictör markayı alman gayet iyi.

valla godes anlamadım rabbim test yapmamımı istemiyo nedir şaka gibi cidden yorumsuzum artık hayret ediyorum yani:)

aklinialirimsmile

valla godes anlamadım rabbim test yapmamımı istemiyo nedir şaka gibi cidden yorumsuzum artık hayret ediyorum yani:)

gerçekten öyle canım şaka gibi. AMa bir tane daha idrar testi al. Yada bir kez daha kan testi yaptır bu şekilde beklemek sen gerçeten çok fazla strese sokar. Başka bir yere git bu sefer kan testi için. Yada idrar testi yap. Ama idrar testi yapacaksan dediğim markayı al..

sinemcim benim anladığım kadarıyla sen fazla sessiz kalıyorsun. O yüzden bunlar oluyor. Ben evi kafasına geçirirdim valla. Herşey bir yere kadar. Sana yapılan hareket bence saygısızlık boyuntunda. Eğer bir ilişkide saygıda yoksa evlliğin bir anlamı olmaz.
Sen bazı yazılarında ama eşim beni seviyor falan yazmıştın. Bence seven bir kişi saygıda duyar eşine. Biraz sert oldu yazdıklarım kusura bakma ya..
Ama iklimin dediğine katılıyorum yanlarına çıkar bu yaptıklarının ayıp olduğunu söylerdim.

ay bende büyük bişeyler sandım senin eşine anlam veremiyorum ben valla ne yap et korkut kandır kızım ne bu sana kızınca doğru annesine lak lak etmeye ayıp ayol ben olsam yanlarına gider ayıp der kavga çıkarırım bidaha yapamaz

büyütülecek mevzu degilmi yani ben herşeyi sorun yapıyorum heralde napıyım gec gelınce sizinle paylaşmak istedim o an cook sinir olmuştumbilmiyorumkismile[/QUOTE]
sinemcim bak godes ne güzel açıklamış sen onu bi dinle bence ay ben sinir oldum yaa

merakımı magdur görün noldu aksilik derken sakıncası yoksa soruyorumda..

günayydıınn cnm
günaydın kızlar nasılsınız
günayydıınn cnm
ban kısaca son durumumdan bahsedip sayfaları okucam.ben hala adet olmadım şeffaf akıntılarım var.ama malum test sonuçlarını biliyosunuz.tek ümidim 2. yerin bi hata yapmış olması ama yine de pedimi taktım kırmızılara da hazırlıklıyım anlıcanız yılan hikayesi...haaa bu arada bi de idrar tesi yaptım test bozuk çıktı ne negatif ne pozitif sonuç vermedi hiç pembe çizgi çıkmadı şaka gibi:)

canım bu sendeki nası bi şans beya sen en iyisi bi hafta daha bekle sonra kanda baktır tekrar

duramadım şimdi bi eczaneye gidiyom bi test daha alım bakım kesin tek çizik çıkcek ama napak

TÜNAYDIN KIZLAR

Vallahi canım benim eşimde aynı şeyi yapsa bende çıldırırım. Ben onun hizmetçisi değilim. Zaten telefonu falan açmadığı zaman çıldıveriyorum. Ama eşimin güzel bi huyu vardır. Evde olanları kesinlikle başka bi yerde anlatmaz bu Babasının evi de olsa anlatmaz. Karı koca arasında olur böyle şeyler canım. Biraz trip yap anlasın kızdığını.. Ben öyle yapıyorum. Gerçi ben fazla dayanamıyorum hemen sırıtmaya başlıyorum.

tünaydın canıma.s.

organizatörüm godes dinledim haklısınız sadece ben cok zayıf pasifim üstesinden gelemıyorum onu anladım amaaan neyse benim mevzu uzadıkca uzar sacma sapan işler işte herkez kaderini yaşar buda benim kaderim

organizatörüm godes dinledim haklısınız sadece ben cok zayıf pasifim üstesinden gelemıyorum onu anladım amaaan neyse benim mevzu uzadıkca uzar sacma sapan işler işte herkez kaderini yaşar buda benim kaderim

yok be canım bize tuhaf geliyo eşinin durumu ondan sen canını sıkma düzelir elbet aranız ama ya inat et ya sabır yerimseniben

3 gün geçti çarşamba yada perşembe olmam gerekiyodu.bu ilaçlar adeti sarkıtıyomu bilen var mı. ama az durun cevap birazdan yazcam çünkü eczaneye gidiyom

hayalbaz sucum yok ben yazarken göndermişsin yaa bi kan tahlildemi yaptırmadın niye aksılık oluyo anlamadım ama neyse idrarda cıkar ainşallah
ayy heycan bastııı

büyütülecek mevzu degilmi yani ben herşeyi sorun yapıyorum heralde napıyım gec gelınce sizinle paylaşmak istedim o an cook sinir olmuştumbilmiyorumkismile
sinemcim bak godes ne güzel açıklamış sen onu bi dinle bence ay ben sinir oldum yaa[/QUOTE]

bende çok sinir oldum şuan oturduğum yerde.
sinemcim bence bu olay gayette büyütülecek bir olay. Eğer ortada yapılan bir hareket ve seni üzen bir olay varsa ve sen bunu bize bile yazıp paylaşma gereğinde bulunuyorsan buda büyütülmeye değer bir şey olduğunun ispatıdır.
Ufak şeyler önemsenmeyip olurunu bırakılırsa bunlar ufaktan başlar ve hergün çığ gibi büyür. Sonrada altından asla kalkamaz hale gelirsin canım.
Şimdiden tepkini çok sert bir şekilde koy. Neye uğradığını şaşırsın.
Diyorsunki eşim beni çok kıskanır oraya gidemem buraya gidemem. Sen bütün gün evde oturacaksın akşam olsun eşimle vakit geçirim diyeceksin ama o ne yapacak seni evde bırakıp bişey demeden çekip gidecek. Sen evde yalnız oturmak içinmi evlendin. O zaman gider babanın evinde zaten oturursun. Sana karışacak istediğini yapamayacaksın ama beyefendi istediği gibi hareket edecek. Yok böyle bir şey. Evlilikte iki tarafta eşit haklara sahip canım.

X