Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben burdaydım cnm ama neyse iyi gecelerr rüyanda bebeğinizi gör boshayallersmile

sinem cevap verdimi dimi hala ne oldu acaba yaa :nazar:

yaa dün beni sinir etti kocam olacak uyuz akşam 5 cantasını bıraktı gıttı allahım ne aradı ne de bişe dedi arıyom teli yüzüme kapatıyo taa 9.30 geldı hiç konuşmadım giysilerini kokladım kaveye gitmiş hafta içi gitmezdi hafta içi de alışıcak diye korkuyorm erkek kuzenım var onla kanka ona uyup baştan cıkıyo hiç konuşmadım bugunde konuşmucam köpege yemek hazırlamadım cıktı annesıyle yedı benıde ona cekıstırıyo onlarla sorunu olsa ört basır eder

kızlar ya sizin kocalarınız ailesinin sırrını size dermi sizinkini dermi ailesine peki benimki anası korkutmus beynıını yıkamısya sankı ailesini birilere derim diye bana anlatmaz
(sadece internet alemine derim ohhhhh sefam olsun)
ama eminnim beni diyodur bana kızdımı soylen soylene gıdıyoda onlarla sorunu olsun demez kimbilir kadın nasıl aşıladı siz olsanın napardınız sizin yanınızda olması için

yaa dün beni sinir etti kocam olacak uyuz akşam 5 cantasını bıraktı gıttı allahım ne aradı ne de bişe dedi arıyom teli yüzüme kapatıyo taa 9.30 geldı hiç konuşmadım giysilerini kokladım kaveye gitmiş hafta içi gitmezdi hafta içi de alışıcak diye korkuyorm erkek kuzenım var onla kanka ona uyup baştan cıkıyo hiç konuşmadım bugunde konuşmucam köpege yemek hazırlamadım cıktı annesıyle yedı benıde ona cekıstırıyo onlarla sorunu olsa ört basır eder

kızlar ya sizin kocalarınız ailesinin sırrını size dermi sizinkini dermi ailesine peki benimki anası korkutmus beynıını yıkamısya sankı ailesini birilere derim diye bana anlatmaz
günaydın canım
ay bende büyük bişeyler sandım senin eşine anlam veremiyorum ben valla ne yap et korkut kandır kızım ne bu sana kızınca doğru annesine lak lak etmeye ayıp ayol ben olsam yanlarına gider ayıp der kavga çıkarırım bidaha yapamaz

slm godes bılıyorum sayfaları okuyosun ama arada uzun sürmesin seni bekliyorum laflayalım canım cooooooook sıkılıyo

(sadece internet alemine derim ohhhhh sefam olsun)
ama eminnim beni diyodur bana kızdımı soylen soylene gıdıyoda onlarla sorunu olsun demez kimbilir kadın nasıl aşıladı siz olsanın napardınız sizin yanınızda olması için

sinemcim benim anladığım kadarıyla sen fazla sessiz kalıyorsun. O yüzden bunlar oluyor. Ben evi kafasına geçirirdim valla. Herşey bir yere kadar. Sana yapılan hareket bence saygısızlık boyuntunda. Eğer bir ilişkide saygıda yoksa evlliğin bir anlamı olmaz.
Sen bazı yazılarında ama eşim beni seviyor falan yazmıştın. Bence seven bir kişi saygıda duyar eşine. Biraz sert oldu yazdıklarım kusura bakma ya..
Ama iklimin dediğine katılıyorum yanlarına çıkar bu yaptıklarının ayıp olduğunu söylerdim.

ay bende büyük bişeyler sandım senin eşine anlam veremiyorum ben valla ne yap et korkut kandır kızım ne bu sana kızınca doğru annesine lak lak etmeye ayıp ayol ben olsam yanlarına gider ayıp der kavga çıkarırım bidaha yapamaz[/QUOTE]

büyütülecek mevzu degilmi yani ben herşeyi sorun yapıyorum heralde napıyım gec gelınce sizinle paylaşmak istedim o an cook sinir olmuştumbilmiyorumkismile

sinemcim benim anladığım kadarıyla sen fazla sessiz kalıyorsun. O yüzden bunlar oluyor. Ben evi kafasına geçirirdim valla. Herşey bir yere kadar. Sana yapılan hareket bence saygısızlık boyuntunda. Eğer bir ilişkide saygıda yoksa evlliğin bir anlamı olmaz.
Sen bazı yazılarında ama eşim beni seviyor falan yazmıştın. Bence seven bir kişi saygıda duyar eşine. Biraz sert oldu yazdıklarım kusura bakma ya..
Ama iklimin dediğine katılıyorum yanlarına çıkar bu yaptıklarının ayıp olduğunu söylerdim.[

ben ona beni sevmyosun diyorum seviyorum diyo evet seven insan bunları yapmaz dimi
niye basmadınız diyosynuz godescim annesibeni eleştirirken ooo okadar bastımkı kavga dail ettm arsız kadın eşimin dün annesine demesi yemek hazırlamadımı bıde bana tavır yapıtıgımıo demesıni duydum valla onların hıcbısenı demez ilk zamanlar derdi uyuz kadın ne dedıyse onda sonra daha demıyo

ban kısaca son durumumdan bahsedip sayfaları okucam.ben hala adet olmadım şeffaf akıntılarım var.ama malum test sonuçlarını biliyosunuz.tek ümidim 2. yerin bi hata yapmış olması ama yine de pedimi taktım kırmızılara da hazırlıklıyım anlıcanız yılan hikayesi...haaa bu arada bi de idrar tesi yaptım test bozuk çıktı ne negatif ne pozitif sonuç vermedi hiç pembe çizgi çıkmadı şaka gibi:)

X