Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ilaçla oluyorum ama sık kullanmıyorum ilacı tedavilerde olmak için 3.günü önemliye onun için kullanıyorum sık kullanmam için yazılan bi ilacım yok yaa benimki tam kör kuyu

anladım canımda sürekli kullanman gereken bir ilaç olması gerek bence. Başka doktora gittinmi sen. Tam teşhis ne konuldu şimdi niye olmuyormuşunki..

canım şimdi okudum senin hastalığını netten kilo ve karbodnitrak tehlikeliymiş. Diyetisyene gidilip kilo verilmeli diyor. gerçi sen herşeyi biliyorsundur ama genede yazim dedim.

anladım canımda sürekli kullanman gereken bir ilaç olması gerek bence. Başka doktora gittinmi sen. Tam teşhis ne konuldu şimdi niye olmuyormuşunki..

bekarkende gitmiştim doğum kontrol ilacı yazmıştı 6 ay kullan sonra düzelir dedi ama o zamanlar 6 ayda bir adet olurdum yinede neyse kullandım ilacı bırakınca adet olayıda bitti derken evlendim stresti cart curt dr gidemedim 1 sene sonra yine gittim ve hep problem bulunamıyordun kimisi stresten kimisi hipotroidliyim ondan dedi neyse öyle böyle bugüne geldim son olarak çapaya gittim dedim araştırmaya orası gidim dedim orda belli oldu pko varmış işte 2 aydır biliyorum bunu

canım şimdi okudum senin hastalığını netten kilo ve karbodnitrak tehlikeliymiş. Diyetisyene gidilip kilo verilmeli diyor. gerçi sen herşeyi biliyorsundur ama genede yazim dedim.

zayıfkende aynıydı bide çok kilom yok biliyorum bunuda canım kaale almadım ki

bekarkende gitmiştim doğum kontrol ilacı yazmıştı 6 ay kullan sonra düzelir dedi ama o zamanlar 6 ayda bir adet olurdum yinede neyse kullandım ilacı bırakınca adet olayıda bitti derken evlendim stresti cart curt dr gidemedim 1 sene sonra yine gittim ve hep problem bulunamıyordun kimisi stresten kimisi hipotroidliyim ondan dedi neyse öyle böyle bugüne geldim son olarak çapaya gittim dedim araştırmaya orası gidim dedim orda belli oldu pko varmış işte 2 aydır biliyorum bunu

anladım canım. inşallah bu ağrıların hayra alamettir. Belkide herşey yavaş yavaş yoluna gircek kim bilir belki bu ay yumurtalrın gelişmştir ve çatlamak üzerelerdir. neden olmasın. herşey bizim için sonuçta. iyi düşünelim iyi olsun

dr demesine göre şeker şeyim düşükmüş şimdi şeker ilacı kullanıyorum glukofen bu yüzden yumurtam yarıda kalıyomuş ama 2 aydır kullanıyorum şimdi

anladım canım. inşallah bu ağrıların hayra alamettir. Belkide herşey yavaş yavaş yoluna gircek kim bilir belki bu ay yumurtalrın gelişmştir ve çatlamak üzerelerdir. neden olmasın. herşey bizim için sonuçta. iyi düşünelim iyi olsun

öyle canım dinledin çok saol kısmet herşey demekki

hadi inşallahhh yaa belki yararı olmuştur ilaçın.

herşey kısmet be tatlım. Olacağı varsa olur ben buna inanıyorum. Biz biraz sabırsız o kadar.

inşallah canım kimbilir belkide ilacın olumlu etkileridir bunlar çok çok teşekkür ederim inşallah kavuşucaz zamanla bizlerde bebeklerimize bende inanıyorum

ahukushcum en azından senin sorunun belli oldu. Ona göre yol çizeceksin. AMa beni muayne etmedi bu emre et dememe rağmen. belkide regli günüm gelince muaynede aaa senin şu sorunun var yapamam diyecek. Yada banada başka bir ameliyat diyecek. Sorunun biran önce bulunmasıda çok güzel.

cnm bi reglini ol da oyle git emre bey e anlatacaklari varmis, bana da anlattigi gibi sana lutfen sabirli ol ve gunun gelince git arkadasim, bu arada haklisin en azindan sorunum bulundu ve caresi var ..... annem hayirlisiyla bi gelsin bu pazar onu cok ozledim ve ona ihtiyacim var ana iste nede olsa, bi grslm aile dr. umuzla da zaten ayni hastanedeler, bakalim ne diyecek o, bir de crs gunu emre bey e randevumuza gidelim bi bakalim daha etraflica anlatacak ne var ne yok, ne yapilmasi lazim vs.....

acelemi ediyoruz acaba bende 4 ay kadar korunmadım sonra idrar yollarından iltihaplanınca ilaç falan kullanacağım diye korunmaya başladım derken kpss sınavı vardı (sanki çok olacakmış gibi) sınav zamanı ilk aylara denk gelmesin sorun yaşarsam sınav da yapamam diye korunmaya devam ettik sonrada kızamıkçık aşısı olunca o 4 aydan sonra bi 6 ay korunduk sonra 1 ay daha korunmadık ve doktora gittik bi sorunmu var acaba diye iltihap varmış antibiyotik kullandım sonrada 4 ay klomen çatlatma iğnesi falan kullandım sonrasın rahim filmi ve tüpler tıkalıymış açıldı ve sonra başarısız 1. aşılama yani

cnm cok gecmis olsun oncelikle, ben de 2 kere asilama oldum, tutmadi, hatta 1.yapildiktan sora kist yaptigi icin 2. asilamadan evvel 1 ay ara verdirtti dr. umuz. ben artik dayanamiyorum dedim rahim filmi cekelim dedim, sali gunu rahim filmi cektirdim, megersem sol kanalim tikaliymis, hala kanamam devame diyo az da olsa, dr. basinc uygulamak zorunda kaldim dedi, bir de rahim de fundus bolgesinde yapi bozuklugu var dedi, histeroskopi ameliyati olmam gerekiyormus mikroenjeksiyondan evvel:KK43: sana sormak istedigim senin de kanaman oldu mu filmden sora cnm? kac gun surdu olduysa da ?

X