Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
dün test yaptım negatif bugünde zaten adet oldum canım.
Ayy Kuzum ya.. Üzülme desem boş.. Benimde ilk Aşılamamdı. Ama malesef..
Ben ara verdim Canım. Sadece Adet düzenleyici hap kullanıyorum. Ekime kadar müsade verdim kendime. Ondan sonra bakıcaz artık. Hayırlısı neyse o olsun hakkımızda.
Bende gece rüyamda dogum yaptığımı gördüm. Moralim eksilerdeydi Sabah kalktığımda. Yani ne kadar kafamdan atayım desemde. Bu seferde rüyalarıma giriyo..

kafadan atın diyorlarda ben kimsenin bunu başarabildiğine inanmıyorum. kafadan atmak kolay mı öyle. bebek isteyen ve olmayan kim strese girmezki. hiç bebek düşüncen olmayacak ki stres olmasın. istediğimiz sürece de bu stresimiz olur. ben inanmıyorum kafamdan attığım bir an hamile kaldım diyenlere.

Aynı yerde mi yaptıracaksın Aşılamayı??

aslında 2 yerden birden aldım . biri yine aynı yer başkent hastanesi. diğeride özel bir tüp bebek merkezi. düşüneceğim 2 gün. başkent üniversite ahstanesi olduğu için herşeyi orada yaptırabiliyorsun o nedenle tercihimdi ve genelde memnunlar beni rahatsız eden yanı çok kalabalık olması o nedenlede dr la birebir görüşemiyorsun. o nedenle kararsızım.

Canım kendini nerde rahat hissediyorsan orda yaptır. Bu çok önemli. ınşallah ikinci tutar Canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…