Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yok canım ya babanında umrunda olsa çocuk tabiki yuvasında büyür böyle işte yapacak bişey yok birde tatlı avluda tavuklar var bütün gün tavukları dolaşıyor altlarında yumurta arıyor çok şeker bişey ya bir görseniz çokta akıllı maşallah annesine düşmemiş yavrum

ay canım şuan o kadar üzüldümki anlatamam sana. beynimden vurulmuşa döndüm. Yazık başka bişey diyemiiyorum..

godescim sen şimdi ne yapmayı düşünüyorsun aşılamaya devammı tüp bebekmi birde sorun neydi sizin özel olmazsa

canım sorun falan yok valla. sadece olmuyor o kadar. hamile kalamıyorum. aşılama hikayesi benim için kapandı. regli olmayı bekliyorum 3. gübü gidip tüp bebek için işlemlere başlayacağım :KK43:

canım sorun falan yok valla. sadece olmuyor o kadar. hamile kalamıyorum. aşılama hikayesi benim için kapandı. regli olmayı bekliyorum 3. gübü gidip tüp bebek için işlemlere başlayacağım :KK43:

tüp bebek zor bi süreçmi nasıl oluyor bi bilgin varmı canım çok merak ettim benim bi öğrencimde tüp bebek yöntemiyle olmuş ama veliye soramadım nasıl oluyor diye

ooffff ya hiç bi sorun yokken niye yani bilinmeyen bulunamayan bi sebepmi acaba bizimki sebep belli olsa tedavi olunur pisi pisinemi bekliyoruz bu zahmetlere katlanıyoruz diye düşünüyorum bazen sinirim bozuluyor bi arkadaşım istedikleri ilk ay hamile kaldı ve şimdi 17 haftalık hamile biz nerdeyse 1.5 senedir istiyoruz hiç sebepsiz içim içimi yiyor nasıl yani allahım isyan etmiyorum ama üzülüyorum yaaa

tüp bebek zor bi süreçmi nasıl oluyor bi bilgin varmı canım çok merak ettim benim bi öğrencimde tüp bebek yöntemiyle olmuş ama veliye soramadım nasıl oluyor diye

çok detaylarını bilmiyorum aşılama gibi onda sadece farklı olan yumurta toplamı işlemi oluyor sonra bir kaç gün sonrada emriyoyu tarnsfer ediyorlar. Yine iğne kullanıyorsun yumurtalıklar gelişiyor. Sonra çatlatma iğnesi oluyorsun. 36 saat sonra yumurtalar toplanıyor. öyle işte sonra tabi eşin sperm veriyor. SOnrada transfer işlemi gerçekleşiyor o kadar. sonra gene bekle süresi falan.

ooffff ya hiç bi sorun yokken niye yani bilinmeyen bulunamayan bi sebepmi acaba bizimki sebep belli olsa tedavi olunur pisi pisinemi bekliyoruz bu zahmetlere katlanıyoruz diye düşünüyorum bazen sinirim bozuluyor bi arkadaşım istedikleri ilk ay hamile kaldı ve şimdi 17 haftalık hamile biz nerdeyse 1.5 senedir istiyoruz hiç sebepsiz içim içimi yiyor nasıl yani allahım isyan etmiyorum ama üzülüyorum yaaa

evet canım bizim durumuza açıklanamayan infertilite deniyor.
benimde o canımı sıkıyor sorun yok ama tüp bebek yaptırıcam biraz tabi koyuyor insana ama ne yapalım. yapcak bişey yok. biz 9 aydır istiyoruz olmuyor işte. 4 ay olmayınca doktora gittim oda çok erken dedi bende olsun dedim o şekilde aşılamay başladık. Ama 3 de tutmadı malesef

evet canım bizim durumuza açıklanamayan infertilite deniyor.
benimde o canımı sıkıyor sorun yok ama tüp bebek yaptırıcam biraz tabi koyuyor insana ama ne yapalım. yapcak bişey yok. biz 9 aydır istiyoruz olmuyor işte. 4 ay olmayınca doktora gittim oda çok erken dedi bende olsun dedim o şekilde aşılamay başladık. Ama 3 de tutmadı malesef

acelemi ediyoruz acaba bende 4 ay kadar korunmadım sonra idrar yollarından iltihaplanınca ilaç falan kullanacağım diye korunmaya başladım derken kpss sınavı vardı (sanki çok olacakmış gibi) sınav zamanı ilk aylara denk gelmesin sorun yaşarsam sınav da yapamam diye korunmaya devam ettik sonrada kızamıkçık aşısı olunca o 4 aydan sonra bi 6 ay korunduk sonra 1 ay daha korunmadık ve doktora gittik bi sorunmu var acaba diye iltihap varmış antibiyotik kullandım sonrada 4 ay klomen çatlatma iğnesi falan kullandım sonrasın rahim filmi ve tüpler tıkalıymış açıldı ve sonra başarısız 1. aşılama yani

kasığımdaki ağrı dayanılmaz olmaya başladı sanki bişey yırtılıyor kasıklarımda bu nedir yaa bilmiyorumkismile

canım kusura bakma benim koca gelecek şimdi kayınanneme gideceğiz şu cimcimeyi de bi seveyim özledim cadıyı özür dileyerek ayrılıyorum görüşürüz bye

acelemi ediyoruz acaba bende 4 ay kadar korunmadım sonra idrar yollarından iltihaplanınca ilaç falan kullanacağım diye korunmaya başladım derken kpss sınavı vardı (sanki çok olacakmış gibi) sınav zamanı ilk aylara denk gelmesin sorun yaşarsam sınav da yapamam diye korunmaya devam ettik sonrada kızamıkçık aşısı olunca o 4 aydan sonra bi 6 ay korunduk sonra 1 ay daha korunmadık ve doktora gittik bi sorunmu var acaba diye iltihap varmış antibiyotik kullandım sonrada 4 ay klomen çatlatma iğnesi falan kullandım sonrasın rahim filmi ve tüpler tıkalıymış açıldı ve sonra başarısız 1. aşılama yani

ya canım insan ilk başlarda hemen olacakmış gibi geliyor ve sürekli erteliyor. ben eşim için erteledim çok fazla istemyordu. O istemedende ben yapmak istemedim. Onunda çok istemesini istedim. SOnuç o kadar bekledik şimdide olsun diye uğraşıyoruz olomuyor. Eşimde diyorki bu kadar uzun süreceğini bilseydim hiç beklermiydim. Ben sandım hemen bir iki aya olur dedi. İşte öyle olmuyor.
Belkide çok fazla kafaya takıp bu kadar mücadele diyoruz. Belkide biraz rahat olsak kendiliğinden olacak ama. Onun içinde içimiz rahat etmiyor. Doğru zaman gelsin diye bekliyoruz işte.

kasığımdaki ağrı dayanılmaz olmaya başladı sanki bişey yırtılıyor kasıklarımda bu nedir yaa bilmiyorumkismile

hayırdır canım. Niye acaba.acaba yumurtalmış olabilirmisin ve çatlıyo olmasın o zamanda ağrı oluyor .

X