Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
allahım işte böyle insanların çocuğu oluyor. Biz bu kadar üstüne titreyoruz bizimkide olmuyor. bu nasıl adelet ya.
Peki babane bakıyor annesi ne yapıyor onu merak ettşm çalışmıyorda.

napacak bütün gün uyuyor gecede oturup tv izliyomuş sölenenler öyle
meraba

:gitme: Çok moralim bozuuuk
Sinirlerim zıplamış vaziyette sabahtan beri
Ateşim düşüşte...... :gitme:

of canım yaa biraz daha sabır az kaldı yaz tatiline. Ateşin niye düşüsteki

adet olacağımdır o yüzden düşmüştür
Nasılda ümitle bekliyordum
sabredeceğim bu ay
belki bu sabrıma karşılık Rabbim gönlümdekini verir diyordum
gene verir inşaallaaah ama ben çok üzülüyorum artık

öyle bi anne işte çocuğa soruyorlar annen kim diye beni gösteriyor babaanneile kayınvalidem aynı bahçede oturuyorlar çocuk beni daha fazla görüyor anneden biz bile görmeyince özlüyoruz cimcimeyi birde güzel sarışın kıvır kıvır saçlar maviş gözler

aynı yerde oturuyorlar evlerin arası yürüyerek 20 dk.sürer en fazla

peki gecedemi çocuk babanesinde ya bu nasıl bişey. Çocuk için çok üzüldüm yaa. Kimse niye uyarmıyorki. babanede niye bakıyorki. Çocuğun anne sevgisine şevkatine ihtiyaçı olacağı zamanlar. minnacık dahaaa

ya bu işler ateşle falan olmaz canım ya. Daha adet olmamşın ateşine bakıp morali bozuyorsun şimdiden. Üzülmen için çok erken kim bilir olmuştur belkide

canım adetine kaç gün var aşılamamı olmuştun olduysan kaçıncı günü ateşini sabah yataktan kalkmadan ölçüyorsun değilmi yoksa yanıltır

godescim sence annesinin umrunda mı???
Benim asıl anlamadığım böyle bir kadını (çocuğuna annelik bile yapmayan ) evinde tutan BABA????
Onun vicdanı nerde???
O niye hala kadını evde tutuyor

mutlucum valla şok ettin beni demekki annesinde psikolojik olarak sorunları var biran önce tedavi olsun. kocasıda bişey demiyormu. kafam karıştı

gece gündüz hep orda işte arasıra anne sayıklıyor sonra oyuna dalıp unutuyor anne sevgisini kimde bulabilir en büyük eksikliği yaşıyor çocuk ama annenin umrunda değil işte

canım adetine kaç gün var aşılamamı olmuştun olduysan kaçıncı günü ateşini sabah yataktan kalkmadan ölçüyorsun değilmi yoksa yanıltır

evet canım ateşimi klomen kullandığım için 4 defa biliyorum
ara ara ölçüyordum bu sefer
genelde 36.9 kadar çıkar sonra da yavaş yavaş36.4 e kadar düşer
en sonunda da36. 2 de adet olurum
bu sabah 36.6 çıktı
Düşmeye başlamış
aşılamamı ayın 10'unda olmuştum
yani bu gün 11. gün

ben hiç şimdiye kadar ateş ölçmedim. biliyorum artış gösterdiğini falan ama. kendimi çok daha fazla bunaltmak istemedim. zaten herşeyi takip et et birde onu takip etmek bana çok zor geldi valla

ya bu işler ateşle falan olmaz canım ya. Daha adet olmamşın ateşine bakıp morali bozuyorsun şimdiden. Üzülmen için çok erken kim bilir olmuştur belkide

yok cicim öyle değil işte
Vücutta iç kanamanın olup olmadığı bile ateşle anlaşır
ateş düşmeye başladığında adette gelir
bu hep böyle
ama herkesin ateşi farklı
ben 36.2 de adet oluken bir başkası36.5 te adet oluyor veya36.0 da adet oluyor
zaten önemli olan ateşin yükselip sabit kalması
Sabitleyince en yüksek ısıda bil ki hamilesin

mutlucum valla şok ettin beni demekki annesinde psikolojik olarak sorunları var biran önce tedavi olsun. kocasıda bişey demiyormu. kafam karıştı

yok canım ya babanında umrunda olsa çocuk tabiki yuvasında büyür böyle işte yapacak bişey yok birde tatlı avluda tavuklar var bütün gün tavukları dolaşıyor altlarında yumurta arıyor çok şeker bişey ya bir görseniz çokta akıllı maşallah annesine düşmemiş yavrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…