Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
okudum brda kullananlar var ama bana vermmedi ilaçsız geçiyormu acaba ondanmı vermedi ii alıştık ilaç kullanmaya valla :)

tamam canım benimde bu ay iğneden dolayı doktor aşırı uyarılmış yumurtalar var dedi. Bir ay bekle birdahaki regli dönemine kadar geçer dedi. Bende bu ay böyle bekliyorum. Bakalım pazartesi salı kontrolüm var ne diyecek. Biraz erken gidiyorum merakimdan ne oldu diye küçülmüşlermi yoksa kaybolmuşlarmı ne çıkacak bakalım.

tmm bi git bakalım ne çıkacak olmazsa bende giderim ya ben birde bir dra takıldım kaldım 8 aydır aynı dra gidiyorum aslında izmirde ege ünv. gitmeyi düşünüyorum ama şu okullar bi kapnsın dedim çünkü bizim müdür artık pek sevk almamı istemiyor göze batıyor sanırım bilmeyen arkadaşlar tarafından ondanda biraz erteledim izmire gitmeyi.

anladım canım az kaldı okulların kapanmasına biraz daha sabret . Sonra rahat rahat halledersin. bende hep aynı doktora gittim. 3 aşılamamıda aynı yerde yaptırdım hiç değiştirmek aklıma gelmedi. Eğer memnun değilsen değiştir .

birde bu genetik araştırma yapılıyormuş ya bizim o olmadı ona takılıyor kafam

işte belki egede daha detaylı bi araştırma olur diye istiyorum aslında burda devlet hastanesi pek donanımlı değil doktorum ii ilgili ama başka drları bilmiyoruz karşılaştırma şansımız yok anlatabiliyormuyum

eet aynen biz birde ailelere sölemedik bu tedavi sürecini hatta bebek istediğimizi bile bilmiyorlar şimdi sölesek bizden fazla stres yapacaklar bizede yansıyacak onun için anlattığımda iş arkadaşlarından birkaç kişi var insan anlatarak paylaşarak rahatlıyor birde karşındakinin halinden anlaması çok önemli o yüzden bu platforma bayıldım sevinçler üzüntüler paylaşılıyor

ayyy canım bizde öyle kimse bilmiyor ailelere söylemedik üzülmesinler diye. Sorduklarında da daha düşünmüyoruz diyoruz. Böyle saklayıncada çok zor oluyor. Benimde sadece kuzenim biliyor o kadar. Burdaki arkadaşlarımla paylaşınca rahatlıyorum. İnsan paylaşma ihtiyaçı duyuyor. Bu şekilde bende rahalıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…