Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yok yaaa sonunda üyeliği yapmışım kaçarmıyım hiç :)
ama şimdide korkuyorum burda konuşucam derken evin işleri kalacak :)

Yok Canım kılmadım. Son zamanlar çok alınganım. Herşeyi yanlış anlıyorum. Kafamdan atmaya çalıştıkca üstüme üstüme geliyor sanki.. Dün dizi izlerken eşim Baba olmak böyle bişey olsa gerek dedi. Yüreğim acıdı. Ya hiç Anne olamazsam düşüncesine kapıldım.
mafoldumben
Bu arada Özlenen hamileymiş.. Cok tebrik ederim. Rabbim sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.

ah canım yaaa. Niye bu kadar acele ediyon tatlım zaten daha evleneli bile 1 sene olmadı. Olacak tatlım biraz daha sabır sadece okadar.

yok yaaa sonunda üyeliği yapmışım kaçarmıyım hiç :)
ama şimdide korkuyorum burda konuşucam derken evin işleri kalacak :)

valla benim kalıyor gündüz işteyim hadi gece oluncada takılıyorum buraya gece 12 de sonra bulaşık yıkıyorum.

1 aydır bütün yazdıklarınızı okuyordum bende üye omaya çalışmıştım eksik bişeyler oldu sanırım olmamıştı ama akşam yapıcam dedim ve başardım ama onuda konuşmama net izin vermedi neyse şimdi çocuklarla piknikten geldik hemen açtım.

aynen işten gelince sizin yazdıklarınızı okuyordum bir yandan ocakta yemek ne iş yapıyorsun godes

1 aydır bütün yazdıklarınızı okuyordum bende üye omaya çalışmıştım eksik bişeyler oldu sanırım olmamıştı ama akşam yapıcam dedim ve başardım ama onuda konuşmama net izin vermedi neyse şimdi çocuklarla piknikten geldik hemen açtım.

iyi yaptın canım. Ne kadar çok öğretmen arkadaşımız var burda yaa.

aaaa zeyno bi o zaman ölelim kaç yıl olmuş evleneli hala yok ortada bebiş falan. Sen ne cabuk öyle ağlamay başladın heee kızıyorum:eek:klava:
Ne bileyim canım. Sende haklısın. Ama Doktora kalsa öyle büyütülecek bi sorun yok. Hamile kalabilirsin diyor. Olmayıncada sabırsızlanıyorum işte. Sorun yoksa olsun işte bir an önce. Belki yaş olarak biraz daha küçük olsaydım bu kadar takmazdım.. Bilmiyorum. Kusuruma bakmayın canlar. Bugün böyle Moralsizim..

Ne bileyim canım. Sende haklısın. Ama Doktora kalsa öyle büyütülecek bi sorun yok. Hamile kalabilirsin diyor. Olmayıncada sabırsızlanıyorum işte. Sorun yoksa olsun işte bir an önce. Belki yaş olarak biraz daha küçük olsaydım bu kadar takmazdım.. Bilmiyorum. Kusuruma bakmayın canlar. Bugün böyle Moralsizim..

canım niye kusura bakalım yaa. Aşk olsun seni çok iyi anlıyorum tabikide ama biraz daha sabır diyoum sadece.
Bende öyle yaşım biraz daha küçük olsaydı hiç bu kadar mücadele etmezdim. Ama şimdi hiç zaman kaybetmek istemiyorum.

X