Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım çok sevindim allah sağlıklı sıhatlı eline versin büyük allahım bu sevinci bizlerede göstersin inşallah:ecrin_bebek:

kızlar benim dün gece kanamam başladı bulantıyla beraber,aşılamananın 10.gününde yani.Daha adetime 9 gün var bu ne şimdi sillebilirsiniz beni listeden

cnm sıkma canını herşeyde bi hayır vardır. bi daha ki aya olur inşallah.çok kafana takma. biliorum takmamak çok zor ama çok kafamızı takmadığımız ay hamile kalma şansımız yüksekmiş.

cnm çok sevindim.inşallah bebeğini sağlıklı sihhatli kucağına almayı allah nasip eder.alkisalkisalkishihoyyythihoyyyt

cnm sıkma canını herşeyde bi hayır vardır. bi daha ki aya olur inşallah.çok kafana takma. biliorum takmamak çok zor ama çok kafamızı takmadığımız ay hamile kalma şansımız yüksekmiş.

tşkrler canım,temmuzda tüp bebek yağtırmayı düşünüyoruz.Bu ay bir kere daha aşılama denesemmi yoksa olurunamı bıraksam sizce?bu 2.denememdi bu arada

kızlar şimdi dün ben dr a gittiğimde adetin 3.günü oluyordu. overlarda dr 6 sağ da 5 solda olmak üzere toplam 11 folikül var dedi. normal mi bu. klomen kullanınca bunların büyümelerimi hızlandırılacak yada büyüyen sayısı mı.

tşkrler canım,temmuzda tüp bebek yağtırmayı düşünüyoruz.Bu ay bir kere daha aşılama denesemmi yoksa olurunamı bıraksam sizce?bu 2.denememdi bu arada
cnm kendin bilirsin ama bence bi kere daha dene şansını.biliosun 4. aşılaması tutanlar var. tabi bide dr un ne derse onu yap bence çok sık dr değiştirme.sil başta oluo dr değiştirdikçe.

cnm bildiğim kadarıyla klomen kullanınca yumurtaların gerektiği boyuta büyüyo ve çatlaması gerektiği zaman da çatlatma iğnesi oluosun. sonra 34-36 saat içinde de aşılaman yapılıo. inşallah güzel sonuçlar alırsın..

kızllaaaar bana dua edin yarın test yapılacak. inşallah tutmuştur.

geçmiş olsun eşine canım
kontrolunu oldun sanırım merakla bekliyorum yazmanı inşallah güzeldir sonuç

canım 2 yum var 11.5 ve 10.6 mm.yarn tekrar kontrol var.3 gündür gonal 112.5 yaptım.inş bu hafta içi olur aşılamam.

Herkese merhaba Allaha şükür aşılamamı sorunsuz yaptırdm.Arabada gelirken biraz sallandım birbuçuk saat falan bakalım hayırlısı.45 dk falan dinlendim işlemden sonra hiç acı falanda olmadı çok kolay bir işlemdi.Herkesle beraber olumlu sonuçlar görmek dileğiyle.

neeeee :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: ayyy çookk sevindimm cnm hayırlı olsun sağlıklı hayırlı ömürlü olsun sağlıkla kucağınada allll inşallahh olmazz seni en başa yazıcam ilk hamişimizsinnn ŞenizŞeniz

iklim benim kırmızılar geldi yarın nasip olursa ilk kontrolüme gidecem , bir problem yoksa iğnelerime başlarım sanırım ..
canım hayırlı olsun 3.günü başlatır senide hadi inşallah uğurlu gelsin sana bu ay
offf kızlar çok kötüyüm dertleşecegim kimse yokmu...

nolduu gülümm ben varım şu an ama sen yoksunn

kızlar benim dün gece kanamam başladı bulantıyla beraber,aşılamananın 10.gününde yani.Daha adetime 9 gün var bu ne şimdi sillebilirsiniz beni listeden

kızlar ben çok kötüyüm,kaynanam geldi misafir anlamasın diye tutuyorum kendimi ağlayamadımda kafayı yiyeceğiz alıp başımı gidesim geliyo Allahım sabır ver yaa dayanamıyorum artık

canımmm kanama derken pedi doldurucak şekildemi yoksa bi kere leke gibi falanmı olsun sıkma canını biz hep yanındayız bu ay olmaz sonraki ay olur yeterki sağlıklı hayırlı olsun sıkma canını oldumu canımm..
boşver kaynananı anlamaz onlar bu duygulardan eşler bile anlamazken

canım bu iyi bişey ama boyutlarıda önemli klomen yumurta oluşturup büyütücek hadi hayırlısı cnm

kızllaaaar bana dua edin yarın test yapılacak. inşallah tutmuştur.

geldi çattı o güzel gün desene ayy allahım inşallahh tutmuştur gönülden diliyorum bunu inşallah yarabbimmm...
haberini bekliyorum cnm olmassada sakın üzülme sıkma canını bu hayırlısıymış de cnm :teselli:

iklimcim çok teşekkürler. darısı sizlerin başına inşallah. en kısa zamnda sizlerden güzel haberler gelicek inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…