Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bu arada rahim filmimim sonucunda yorum bolumunde uterin kavitede duzensizlik, sinesi? sol tubadan sivi pasaji zorlanarak oldu, basinc uygulanmak zorunda kaldi. simdi ben google dan sinesi ne demek diye bakltim da duyaniniz bileniniz var mi diye bir de sorayim dedim kizlar ya...

ben sadece bir arkadasimi da size yonlendirdim demistim gorusmemizde o kadar, ama senin dr. un aramis olabilir cnm, ne oldu diye merak edip bos vaktinde aramistir. simdi sen ne zmaan regl olucan? benim gibi 3 haftan var galiba seninde, acibadem hangi acibadem mis?

canım karşıda kadıköyde sanırım. Kafam çok karışık ne yapcağımı tam karar veremedim. Biraz daha zamanım var düşünmek için :))
6 Haziran regli tarihin canım. Sen nasıl oldun ağrın varmı hala

canım karşıda kadıköyde sanırım. Kafam çok karışık ne yapcağımı tam karar veremedim. Biraz daha zamanım var düşünmek için :))
6 Haziran regli tarihin canım. Sen nasıl oldun ağrın varmı hala

cnm nerde oturuyorsun avrupa yakasinda mi asya tarafinda mi? cok uzakmis ama yaa bu yakada oturuyorsan yani....
isten cik, kopru trafigi, belki bir suru kere gitmen gerekecek, ben senin kafani karistirmak istemem ama emre bey bana dun ' size nasil cuma gunu izah ettiysem aynisin haniemfendiye de uygulayacagim dedi, zaten her hastaya ayri muamele fln olur mu hic oyle sey fln dedi, bi sans daha ver bence emre beye, bak isyerine de yakin hem
benim agrilarim dune nazaran gecti sadece ayaktayken biraz basinc var ama ev alisverisine gidicem bugun arabayla, esim bir uyansin da, o yuzden iyiyim bugun cok sukur

cnm nerde oturuyorsun avrupa yakasinda mi asya tarafinda mi? cok uzakmis ama yaa bu yakada oturuyorsan yani....
isten cik, kopru trafigi, belki bir suru kere gitmen gerekecek, ben senin kafani karistirmak istemem ama emre bey bana dun ' size nasil cuma gunu izah ettiysem aynisin haniemfendiye de uygulayacagim dedi, zaten her hastaya ayri muamele fln olur mu hic oyle sey fln dedi, bi sans daha ver bence emre beye, bak isyerine de yakin hem
benim agrilarim dune nazaran gecti sadece ayaktayken biraz basinc var ama ev alisverisine gidicem bugun arabayla, esim bir uyansin da, o yuzden iyiyim bugun cok sukur

tatlım be kağıthanede oturuyorum. Evet karşısı uzak. Ama benim için yeterki doktor iyi olsun. Mesafeyi çok sorun etmem. Zaten tam karar vermedim oraya. Belki memorial ile görüşürüm. Emre beye kesin likle yaptırmıyacam demiyorum zaten. Sadece ilk görüşmede umduğumu bulamadığım için böyle biraz kararsız kaldım. Ama baklım bilmiyorum belkide emre beye giderim canım. Eşim doktorun orayı önerdiyse oraya git diyor. Biraz daha vaktim var diye tam karar veremiyorum. Artık regli günüm gelince ayaklarım nereye götürürse oraya gideceğim sanırım. AMa memorialdı övüyorlar. Ama doktorum tavsiye etmedi orayı.
Sevindim canım ama sen bugünde çok ayakta kalmamaya çalış istersen.

nasılsın godescim bugun işim yok pc başından kalkmakta yok:teytey:

ya ne güzel benimde bir sürü işim var işe gitmedim bugün evde işler birikmişti onlarla uğraşıyorum. Bede işteyken iyi oluyor yerimde oturuyorum pc başında iyi oluyor. Ama evde olunca işte ev işleri falan fazla duramıyorum.

offf ya hava bozuk canımda sıkılıyo ugraşacak bişeye yok
ee godescim sen anlat nasıl gıdıyo budun tatilmiş sana
hadi gözün aydın bittimi temizligin

evet hazir tatildeyken evde uzanmak en mantiklisi, yrn biz de birliktelige baslayacagiz kizlar esimle, insallah hemencik bu ay hamile kalirim da ameliyat, mikroenjeksiyon fln gerek kalmaz yaaa
tabii ki diger dr. larla da gorus cnm, ama bana da bu ekibin super oldugunu soylediler, hic memorial i fln kimse onermedi, bir tek bir kizarkadasim univ. den murat carak diye israr etti, onun da rahim yapisi tersmis, tup bebek te yapiyormus murat carak ve muayenehanesi de nisantasindaymis ama hangi hastane sormadim, bak tlfnunu da vereyim sana 212 232 87 77, ben emre bey e kanim isindigi icin gitmeyecegim ama isinmamis olsaydim derhal murat carak a giderdim, cunki arkadasim cok memnun kalmis, baska bi arkadasim da gebeligini ve dogumunu ona yaptirdi, aletleri son model ultrasonlari fln, ve her zaman tlf da konusabilecegin bor dr. diyorlar iki arkadasimda, ki ikincisine normal dogum yaptirtti amerikan da, o da murat carak diyo, univ. li kizarkadasimda murat carak diyor, mesela o da 1 kere asilama yapttirmis baska bir dr. a tutmamis sora murat carak i onermisler direk rahim filmi istemis, ve rahminin yapi itibariyle ters oldugunu ortaya cikmis ve benim gibi kisteroskop ameliyati olmus o da ( benim de yolum ameliyat gibi gozuktugu icin diyorum) sora da mikroenjeksiyona gecmis simdi oglu 2.5 yasinda, hatta hemen akabininde hamile kaldi simdi bi olgu daha var ve kendi kendilerine hamile kalmislar sok sok sok! 3 sene denemislerdi...

offf ya hava bozuk canımda sıkılıyo ugraşacak bişeye yok
ee godescim sen anlat nasıl gıdıyo budun tatilmiş sana
hadi gözün aydın bittimi temizligin

kız bitermi temizlik hemen öyle daha yatak odası bittiii :KK43:(((((((( daha çok işim var çokk. Birde burda sizinle takıklıyorum bu şekilde hiç bitmeyecek galibaaaa :KK43:((

ya ne güzel benimde bir sürü işim var işe gitmedim bugün evde işler birikmişti onlarla uğraşıyorum. Bede işteyken iyi oluyor yerimde oturuyorum pc başında iyi oluyor. Ama evde olunca işte ev işleri falan fazla duramıyorum.

bende dün dip köşe yaptım artı valideye bile dün yardım etim
bugunde bana tatil yapmıcam bebekmi var kirletsin
validede yapsın iyi alışt uyuz
ya godescim onu görmeye tahammül edemiyorum hani senin bi lafın var
yokmuş gibi davran aklıma getiriyom yokmuş gibi davranıyorum ama olmuyo
napcam ben bilmiyorum

ahukushcum ak ne diyecem ben o gün görüşmeye gittim ya. Emre bey sedef hanımla konuşuyordu dediki sedef hanıma. Hani dışardan bizimle çalışan doktorumuz var murak carak diye o ne zaman müsaeitse ultrason için randevu alırımısın şu hastamız için dedi. O dktorun ismini ordada duydum. AMa hastayı niye ona yönlendi kendi bakmadı bilmiyorum..... Ay bide onunlamı görüşsem banada yakın bende nişantaşındayım işeme yakın gider gerlimiydim acaba kafan karışık tatlım.

onun oo konuşmaları falan dengemi alt üst yapıyo
her iddaya girerim onun yüzünden bebegim olmuyo sters yapıyorum
kadın nankör işini yapıyım iyi bana dualar ediyo ama yapmasam tam bi düşman nereye kadar onla ugraşcam dün yapmıcaktım baktım trip yapıyo bişe soruyorum ters cevap veriyo
nasıl işini yapmamla dua etmeye başlıyo ee
bugun yapmadım surat beş karış neymiş hastaymıs degl be
gecen emar cekilde bitkisel ilaçta kullanıyo hiçbişeyi yok
ama tenbel iyiki hasta oldu
hııı yaptıgım işide begenmiyo ben titizim herkezde der
evini siliyorum beni çagırıyo gel gel burayı sılmemişsin offf yaa
bela okucam allahtan korkarım

bende dün dip köşe yaptım artı valideye bile dün yardım etim
bugunde bana tatil yapmıcam bebekmi var kirletsin
validede yapsın iyi alışt uyuz
ya godescim onu görmeye tahammül edemiyorum hani senin bi lafın var
yokmuş gibi davran aklıma getiriyom yokmuş gibi davranıyorum ama olmuyo
napcam ben bilmiyorum

canımmm yokmuş gibi davranmadığın sürece kafanda hergün dahada çok büyür ve sonra kaosa dönüşür, çıkmaza girersin. Madem taşınma gibi bir şansın yok o zaman malesef yokmuş gibi davranmaktan başka yapabileceğin bir şey yok canım. İstersen bunun için psikolojik bir destekde alabilirsin. Belki biraz daha rahat düşünür onu kafana takmazsın.. Keşke elden başka bişey gelse ama makesef olmuyor. Yada çok büyük bir kavga çıkartıp bir daha asla görüşmeyeceksin. Bunu yapmakda çok zor biliyorum.. :KK43:((

offfffff yaa canım cok sıkılıyo eşimle tatil planımız vardı
annesi köye gitcekmiş beni götür demiş eşime eşimde izin alcam
köye gideriz diyo yüzüme gülüyo ne köyü be dedm tartıştım
ben gelmicem dedm kavga ettim konuyu degiştırdı,
allahım stres yapıyorm tedavideyim gene tutmucak

onun oo konuşmaları falan dengemi alt üst yapıyo
her iddaya girerim onun yüzünden bebegim olmuyo sters yapıyorum
kadın nankör işini yapıyım iyi bana dualar ediyo ama yapmasam tam bi düşman nereye kadar onla ugraşcam dün yapmıcaktım baktım trip yapıyo bişe soruyorum ters cevap veriyo
nasıl işini yapmamla dua etmeye başlıyo ee
bugun yapmadım surat beş karış neymiş hastaymıs degl be
gecen emar cekilde bitkisel ilaçta kullanıyo hiçbişeyi yok
ama tenbel iyiki hasta oldu
hııı yaptıgım işide begenmiyo ben titizim herkezde der
evini siliyorum beni çagırıyo gel gel burayı sılmemişsin offf yaa
bela okucam allahtan korkarım

yok canım bela döner dolşaır başına gelir. O zaman badem beğenmiyor yaptığını sende hiç yapma küssün daha iyi konuşmazsınız senide rahat bırakır. Seni etkilemek istemem ama sen çok sabırlısın canım. SOnuçta eşinin annesi sagyı duyuyorsun eliden geleni yapıyorsun fakat o bunu görmüyorsa sana değer vermiyorsa boşver kafaya takmaya değmez sende araya mesafe koy sürekli gitme oda belki artık seninle uğraşmaz ve yüz bulamadığı için çağrmaz.. Ne diyimki canım insan yaşamadığı sürece pek anlayamıyor.. ama işte ben olsa gerçekten kavga eder ilşkimi koparırdım..

canımmm yokmuş gibi davranmadığın sürece kafanda hergün dahada çok büyür ve sonra kaosa dönüşür, çıkmaza girersin. Madem taşınma gibi bir şansın yok o zaman malesef yokmuş gibi davranmaktan başka yapabileceğin bir şey yok canım. İstersen bunun için psikolojik bir destekde alabilirsin. Belki biraz daha rahat düşünür onu kafana takmazsın.. Keşke elden başka bişey gelse ama makesef olmuyor. Yada çok büyük bir kavga çıkartıp bir daha asla görüşmeyeceksin. Bunu yapmakda çok zor biliyorum.. :KK43:((

o lafın evet iyi geliyo biraz takmıcam
bide millet ne der diye düşünüyorum
aman memnun ediyım beni kımseye demesin
aman gıg dedi koşıyım mıllet laf eder diye diye
kafayı yedim mileti çok önemsiyorum yoksa banane
kocamdan korkum yok anneni sevmiyorum diyorum agzını
açıp bana bişe demiyo oda olanların farkında sakın haa bed dua etme diyo
bana bos ver duan tutarsa tek gelinsin başn kalır dıyo
sabrediyım o yokmus gıbı davranıyım

godescım inan bana o aklıma gelince karnıma agrılar gelıyo
kadın tam bı kabuus yaa

offfffff yaa canım cok sıkılıyo eşimle tatil planımız vardı
annesi köye gitcekmiş beni götür demiş eşime eşimde izin alcam
köye gideriz diyo yüzüme gülüyo ne köyü be dedm tartıştım
ben gelmicem dedm kavga ettim konuyu degiştırdı,
allahım stres yapıyorm tedavideyim gene tutmucak

kesinlikle gitme tatlım eşinde götürsün sonra tekrar gelsin. Senin kayın validen nereliydi canım. Eşimle konuş ya baş başa hiç olacakmıyız tatil yapamayacakmıyız diye ben seninle evlendim ailenle değil de. Zaten hep birlikteyiz birkaç günde başbaşa tatil yapalım seninle tek vakit geçirmek istiyorum başımı dinlemek istiyorum dersin. Çok strese giriyorum çok zor günler geçiriyorum o yüzden kafamı toplamaya biraz dinlenmeye baş başa kalmaya ihtiyaçım var de. Umarım seni anlayışla karşılar tatlım yaa üzüldüm şimdi elidende bişey gemiyorki yardımcı olim sana :KK43:((

X