Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya kızlar okudum da yazılarınızı sizi de kastım yaaaa offf geçmiyo zaman 7den sonra mail atcaklar öyle mal gibi bekliyom ya offf..

iklim, hayalbaz, elfkaya+, godes, Zeyno_81, ahukush, gulucum81 = 2 Misafir)
kaydirigubbakcemile3

ya kızlar okudum da yazılarınızı sizi de kastım yaaaa offf geçmiyo zaman 7den sonra mail atcaklar öyle mal gibi bekliyom ya offf..

hayırlısı olsun canımm tam o saatte ben çıkmış olucam ay çok merak ettim inşallah kısmetinde vardır :ecrin_bebek:

valla ben dünden beri bi sabır sınavı veriom çatır çatır çatladım meraktan gene kanımı hiç etmedilerse öğrencez bakalımeyvahedigeldismile

kanını hiç etmedilersemi allah iyiliğini versin emi kısss kaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsun canımm tam o saatte ben çıkmış olucam ay çok merak ettim inşallah kısmetinde vardır :ecrin_bebek:

inşallah canım yaa daha önce o kadar çok gebelik testi yaptım ki hep negatif hiç bunun pozitif olacağını düşünemiyorum yaa boşa yaptırmışım gibi geliyo.şimdi negatifse nası yazcam size valla sizi de kastığımı hissediyorum

inşallah canım yaa daha önce o kadar çok gebelik testi yaptım ki hep negatif hiç bunun pozitif olacağını düşünemiyorum yaa boşa yaptırmışım gibi geliyo.şimdi negatifse nası yazcam size valla sizi de kastığımı hissediyorum

hayalbaz öğretmenim kaç yıllık evlisin :uhm:

senle üzülürüz elbet ama buda geçer allah başka dert vermesin güzel günler bizi bekler sende sakın yıpratma kendini hayatım

X