Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaaa bazen nie yaşıyorum diyorum abla boşu boşuna vakit öldürüyorum gibi geliyor hiçbişi tat vermiyor eksik, yarım, tatsız bi ruh haline giriyorum

canım o kadar çok çocuk olayına saplanıp kaldınki (gerçi bende öyleyim) sanki bebeğin olmayınca herşey yarım gibi geliyor sana. Bak bir bebeğin olsun bakalım öyle düşünecekmisin. nasıl hayata dört kolla sarılacaksın.

canım o kadar çok çocuk olayına saplanıp kaldınki (gerçi bende öyleyim) sanki bebeğin olmayınca herşey yarım gibi geliyor sana. Bak bir bebeğin olsun bakalım öyle düşünecekmisin. nasıl hayata dört kolla sarılacaksın.

evet abla tek derdim bebek başka bişi deil sanki ama napıyım elimde değil çok istiyorum yaa bildiğin gibi deil sen anlarsın beni burdaki herkes anlar çünkü herkes aynı şey için çırpınıyor ama işte elden gelen bişi olmuyor bazen sadece sabır lazım oda bende yok maalesef..........

ne zman bebeğimi kollarıma alcam ozman benim için hayatın bütün dertleri bitecek...........
hiçbişi eskisi kadar bana ağır gelmicek çünkü en büyük derdimden kurtulmuş olcam bütün sevgimi ona vercem aklımda kalbimde eksik bişiler yarım bişiler kalmıcak

canım yanına gidip doktorunun kafasına fırlatsaydın raporu. Ama işte doktorlarda bir alemde eziyetli diye ilk başta önermiyor bir çoğu Benim doktorumda öyleydi ilk aşılama için görüşmeye gittiğimde söyledim. ne var ne yoksa yapmama gerekn söyleyin dedim. herşeyi saydı sonra birde rahim filmi var ama çok eziyetli hemen istemiyoruz dedi. Bende ya sorun varsa ben yaptırıcam dedim ve öyle yaptım.
Ama şimdi geçmişi düşünüp kendini yıpratma zararın neresinden dönersen kardır. canım.
Şimdi senin tıkalı olan kanal açıldımı peki ilaçla.

evet sol kanalimi zorlamis ama acmis:) siz bu ay aranizda calisin dedi, haftaya crs gorsuucez ama mikroenjeksiyon icin rahim ameliyati mutlaka olmam lazimmis, heteroskopi mi ne iste ondan olmam lazimmis, biz esimle yrn da bi gecsin yrn benim 9. gunum, 10 gun prs biz aramizda baslayalim calismaya diyorum, bugun agrim ve kanamam var cunki, belki tutar.....

hayalbaz canım bu nası bi şans okudumda şaşırdım kaldım neyse birazdan güzel haberini alırız inşallah..
godes o dediğin ilaçtan keşke icat etseler ne iyi olurdu :p
yengem gitti bende geldim yanınıza yemeğimde var 7ye kadar burdayım eee annatın bakem godes takvim yapmamışsın

nie beya kesinleştimi bilmiyorumkismile

kesin de canım sen gelecek gibi işte az az gösteriyo kendini yaz sen yazz
yada dur hayalbazda gelsin onun sonucunu öğrenince beraber yazarsın
inşallah onu en başa yaz hamişlere :CüvCüv:

evet abla tek derdim bebek başka bişi deil sanki ama napıyım elimde değil çok istiyorum yaa bildiğin gibi deil sen anlarsın beni burdaki herkes anlar çünkü herkes aynı şey için çırpınıyor ama işte elden gelen bişi olmuyor bazen sadece sabır lazım oda bende yok maalesef..........

cnm sen rahim filmi cektirdin mi hic? bak ben bugun cektirdim megersem sol kanalim tikaliymis ve rahmimim yapisi da mikroenjeksiyona musait degilmis

:ecrin_bebek: :emir_bebek: boshayallersmile :umursamaz: bilmiyorumkismile zemuszemus bayanssulusmile opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5 alsanaalsanasmile mafoldumben :eek: aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 :hulya: kaydirigubbakcemile2 sempatiksalakcinni akannehir kaydirigubbakcemile olumunekankayizsmile :sinifsinif: guclubacismileeyvahedigeldismile:kedi::lepi:

ama malesef sabretmekten başka yapacak bişey yok canım.
Birde hep bu halimize şükretmemiz gerek canım. allah daha beterinden korusun öyle değilmi. Beterin beteri vardır.
Hatta bir ayet var. İmanın yarısı sabır, diğer yarısıda şükür'dür diye.

:ecrin_bebek: :emir_bebek: boshayallersmile :umursamaz: bilmiyorumkismile zemuszemus bayanssulusmile opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5 alsanaalsanasmile mafoldumben :eek: aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 :hulya: kaydirigubbakcemile2 sempatiksalakcinni akannehir kaydirigubbakcemile olumunekankayizsmile :sinifsinif: guclubacismileeyvahedigeldismile:kedi::lepi:

ne varsa koymuşun kısss lülülülülülü

kızlarr ben yoksam hayalbazla ilgili gelince özelden atın lütfeeeeeeeeeeeeeeeeen

evet sol kanalimi zorlamis ama acmis:) siz bu ay aranizda calisin dedi, haftaya crs gorsuucez ama mikroenjeksiyon icin rahim ameliyati mutlaka olmam lazimmis, heteroskopi mi ne iste ondan olmam lazimmis, biz esimle yrn da bi gecsin yrn benim 9. gunum, 10 gun prs biz aramizda baslayalim calismaya diyorum, bugun agrim ve kanamam var cunki, belki tutar.....

peki canım ameliyattan sonra hemen tüp bebeğe başlayabiliyormusun yoksa belli bir zamanın geçmesimi gerek bişey söylemedi doktor.

çizelgem nasıl bu arada iklim
tarihini yapamadımda üste yazdım kaydirigubbakcemile3

hayalbaz canım bu nası bi şans okudumda şaşırdım kaldım neyse birazdan güzel haberini alırız inşallah..
godes o dediğin ilaçtan keşke icat etseler ne iyi olurdu :p
yengem gitti bende geldim yanınıza yemeğimde var 7ye kadar burdayım eee annatın bakem godes takvim yapmamışsın

ay evet canım yapmadım bir türlü karar veremedim ne koyacağıma o yüzden evde bakıcam artık

X