Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kıslar ben çıkıyorum şimdilik sonucu alınca hemen yazıcam size 7den sonra..ama benden pek ümitli olmayın...dua edin yinede(dengesiz ruh hali:)grşrz

kimsecikler yokkk. Sen niye burdasın hani misafir gelecekti ne kadar cabuk yemek yaptın.

yaa şimdide aradı mesaiye kalıyormuş geç gelcekmiş bende o kaa alışveriş yaptım ama neysee artıkın buradayım

bende eve gidince yemek yapcam yaaa off. Keşke böyle yemek yerine hap çıksa mesela günlük bir tane onu yuturyorsun o kadar. Bizde yemek yapmaktan kurtulurduk.

olduuuuuuuuuuu başkaaaa
sen benim gibi tembelmişin he aplaaa ohaoldumsmile

hayalbazı çok merak ediyom yaa inşallah negatif çıkmazz
offffffff bide ona üzülürüm ben şimdi mafoldumben

gitmeyi düşünmüyordum ama şimdi gitmezsem beni yolar kaydirigubbakcemile hem kafam dağılmış olur belkim yaa evde dur dur iice dışarıyı unuttum :bbo:

sen dilimisin ne güzel annenle vakit geçirmiş olursun zaten çok sık göremiyorsun deli kız. Hemde kafan dağılır. İyi olur biraz evden uzaklaş tabiii

sen dilimisin ne güzel annenle vakit geçirmiş olursun zaten çok sık göremiyorsun deli kız. Hemde kafan dağılır. İyi olur biraz evden uzaklaş tabiii

yaaa bazen nie yaşıyorum diyorum abla boşu boşuna vakit öldürüyorum gibi geliyor hiçbişi tat vermiyor eksik, yarım, tatsız bi ruh haline giriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…