Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yok daha yapmadım zaten yavaş yavaş geliyor kırmızılar geç kaldılar yaa :eek:lmaz:

hala varmı kanaman ya alla alla sen niye daha yaptırmadın testi canım senin kaçıncı gün bugün.adetin kaçıncı günü aşılamanın kaçıncı günü

hala varmı kanaman ya alla alla sen niye daha yaptırmadın testi canım senin kaçıncı gün bugün.adetin kaçıncı günü aşılamanın kaçıncı günü

aşılamanın 14. günü aşılamayı adetin 17. günü yaptırdım normalde 2 gün önce adet olmam gerekiyordu bugun bi ara kırmızıya dönük geldi ahaa yine durmuş gelmiyo
anladınmı canım valla ben bile anlamadım neler yaşadığımı bu ay :1no2:

:bbo:sonraaa anam sabah bi telefon işte sizin kanınız hemolize olmuş testi göstermemiş bi daha gelin kan verin...ya deli oldum inan ki.size bi daa gelenin dedim içimden okuldan sonra gittim başka bi hastaneye tam kan vercem ne zaman çıkar dedim perşembe demesinmi yarın tatilmiş de bilmemne de alla allaaaaa.mecbur arabada yoktu bugün bende yine o evime yakın olan salak yere gittim kadın dün sol kolumun içine etmişti bugün de sağın..yine kan verdim anlıcanız saat 7 yi bekliyorum:bbo:

canımmm herşeyde vardır bir hayr. Belki bu bekleyişin sonu çok çok güzel olacak. Hadi inşallahhhh. Güzel haberlere ihtiyaçımız var.. Sende inşallah 7'de verirsin bize bu güzel haberi.

ahukushcum geçmiş olsun, ameliyattan sonra rahat rahat yaptırırsın tüp bebeğini, benim drum ilk istediği şeydi hsg, aşılamadan önce yapılması lazım. bir çok şeyi aydınlatıyor çünkü. iyiki yaptırdın belki tüp bebek denemende boşa gidecekti canım. peki tıkalı olandan ilaç geçmişmi yoksa hala tıkalımı. benimde öyle olmuştu da önce geçmedi bira zorlayınca orasıda açıldı

ayy bende çok mutluyuummmmmmmmm. Yarın tatil yapcam iş yok. Normalde resmi tatilllerde çalışyoruz. Ama yarın yokk oleyyy evimi temizleyecem. Yardıma gelmek isteyen varsa sevinirim valla. Çalışan bir bayan olarak ev baya kötü :))))))

ayy bende çok mutluyuummmmmmmmm. Yarın tatil yapcam iş yok. Normalde resmi tatilllerde çalışyoruz. Ama yarın yokk oleyyy evimi temizleyecem. Yardıma gelmek isteyen varsa sevinirim valla. Çalışan bir bayan olarak ev baya kötü :))))))
Anacım ben geleyimde çok uzak.. severim temizliği. Oh açarız müziğide. Hem attır hem sil.

bende izne ayrıldım bi 30-40 gün tatil belkide döndüğümde 2 kişi olucam ayyyy inşallah:CüvCüv:

Anacım ben geleyimde çok uzak.. severim temizliği. Oh açarız müziğide. Hem attır hem sil.

yaaa ne güzel. Ben hiç sevmiyorum kızlar yaaaa. Of ne olcak bu halim. Arada kadın alim eve yapsın diyorum onuda nasıl denk gelicem çalışıyorum yanında olmam lazım. ANahtarı bir başkasına vermem. Garip takıntılarım var. EŞimde hep kızıyor 4 yıl oldu hala tezmilik işini bir rayına oturtamadın diyeee. Böyle sürünüyorummm yaa.

seninle aynı tarihe denk geliyo inşallah seninde ilk denemende olur. bende 29 yaşındayım o yüzden acele ediyorum ALLAHım çok bekletmesin :Saruboceq:

evet canım ya bende 30 yaşındayım ya inşallah ikimizde tek denemeyle hamile kalabilriz. Bana niyeyse olcakmış gibi geliyor ama. Yada kendimce polyanacılık yapıyorum galiba. Amann hayırlısı neyse o olsun. Ben kocama doğum günü hediyesi vermek istiyorum 26 haziran doğumgünü. Eğer problem yoksa doğum gününden 2 sonra testle sonucu öğrenmiş olucam...

muhabbetiniz bol olsun kızlar eşim üroloğa gitti herzamnki gibi yaşınız genç demiş hareket için ilaç vermiş anlayacağınız beklemeye aldım kendimi inş.tüpbebeğe gerek kalmaz kızlar

X