Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

haaa evet haklısın sorayım bende onu ona göre yaptırayım ii hatırlattın sağol öğretmenim:))

godes, SMGE, ozlenen2010, meldi, GUL1973, gulucum81 HEMDE BU KADAR ÇOK kişi varken

elfkaya ve hayalbaz sonuçlarınızı heyecanla bekliyorum ,, bende bugün idrar testi yapacaktım vazgeçtim , bişey çıkmazsa üzülürüm diye ne olursa olsun perşembeye kadar bekleyecemm.. ,, hayalbaz sen idrar testi yaptınmı?

ya yok ben direk kandan daldım bazen idrarda olsada çıkmıyomuş geç gösteriyomuş..benimde adet günüm perşembe ama işkence etmeyim kndime die yoksa da yok biliyim die.benim 11. günüm senin 13 falan heralde keşke sende kan testi yaptırsaydın bende korkuyodum ama değişmicek sonuç karnım ya boş ya dolubilmiyorumkismileşimdide sonucu almaya gitmeye korkuyom.karnım ağrımaya başladı ya heyecandan yada adet olcem

canım söyle mail atsınlar. Birde sonucu almak için gidecekmisin. ben hiç gitmiyorum mail istiyorum sende öyle yap.

vakit geçmiyi kızlar ben azcık uyumaya çalışcam akşam gelirim hadi öptüm

canım söyle mail atsınlar. Birde sonucu almak için gidecekmisin. ben hiç gitmiyorum mail istiyorum sende öyle yap.

evime yakn bi yer zaten giderim de kaadı nası alırım:)tel nosunu bile almadım mail adresi falan vermedim

benimde heyecandan karnım ağrımaya başladı bilmiyorumkismile

yaaaaaaa kimse yookkk gitmişşşşşşşşleeeeerrrrrr lmaz:

sen git kan ver millete sataşacağına sabırsızlanıyoruz burda oda fenerlllerle uğraşıyor yaaa alla alla

az kaldı gelcek kocam birazdan yaaa ne kızıyon beee ablaaa zaten heyecandan geberiyommm eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…