Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ay kixlar ben geldim, show tv de turk mail adli bir diziyi seyrediyorum, safak sezer ile su avrupa yakasinda oynayan kadin var cok komik valla acin gulun

ay kixlar ben geldim, show tv de turk mail adli bir diziyi seyrediyorum, safak sezer ile su avrupa yakasinda oynayan kadin var cok komik valla acin gulun

ben birkaç kere baktım canım pek tahammül edemedim. bende yaprak dökümünü iziliyorum

Kizlarrr zeyno geldi.. Varmi yeni bi hamile?? Ay cok sey yazmisiniz. Vallahi okuyamicam cok yorgunum. Bilmem gereken bisey varmiki??

offff yrn aksam nete giremeyecegim kayinvalidem in istanbul da toplantisi varmis, yrn aksam bizde kalacak, hem esim de ankaradan gelecek aksam aile saadeti var yani
aaa bu arada yrn aksam 16.45 te kendi dr. uma gidip ben asilamayi birakiyorum tup e geciyorum diycem, bunu soylemek icin cepten mi soylesem acaba ama kaba olur dimi? gidiyim mi randevuyu da aldim, ne biliiimmmm yaaaa

aile sadeetlerinide hiç sevmem. Sana kolay gelsin valla.
Ya canım sen şu doktora söyleme meslesini çok gözünde büyüttün. telefon aç söyle onun için birde hastaneyemi gideceksin. zaten cumada gideceksin. hiç gerek yok bence

ya en yakin kizarkadasim da ayni seyi soyledi deli misin adamin muayenahasine gidicen birde trafige kalacaksin dedi, cunki ben erken cikabiliyorum isten, ama tlf da da demek biraz acimasizca geliyo ama sen ve herkes gitme ara tlfda soyle dio? .....

ya en yakin kizarkadasim da ayni seyi soyledi deli misin adamin muayenahasine gidicen birde trafige kalacaksin dedi, cunki ben erken cikabiliyorum isten, ama tlf da da demek biraz acimasizca geliyo ama sen ve herkes gitme ara tlfda soyle dio? .....
yaaa bir de ben hamis kalinca bu dr. uma devam edicem o yuzden nazikce gidip mi desem yoksa tlf da mi desem?

ya canım ne acımasızcası. sen ne kadar yufka yüreklisin öyleee. ne olucakki bence telefonda söyle gitme ayağına kadar. gerçekten hiç gerek yok. ben olsam gitmezdim telefonda söylerdim. sen bizim dediğimize kulak ver bence.

tamam cnm o zaman gitmeyeyeyim o zaman ben oglen fln arayayim poffff...... ama kocam da git git tlf da olmaz dedi ama yaaa.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…