Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaaa bir de ben hamis kalinca bu dr. uma devam edicem o yuzden nazikce gidip mi desem yoksa tlf da mi desem?

canım sonuçta nazikce telefondada söyleyebilirsin. sonra sen gene gidersin doktoruna ne olacak yani sen şimdi 3. aşılama yaptırmıyorsun diye sana küscekmi yapma lütfen. biraz daha rahat ol bence kasılacak hiçbirşey yok.

tamam cnm o zaman gitmeyeyeyim o zaman ben oglen fln arayayim poffff...... ama kocam da git git tlf da olmaz dedi ama yaaa.....

Valla bilmiyorum canım tercih senin tabi ama duygusal olma mantıklı düşün bence. sen bilirsin sen kendini rahat hissedeceksen öyle yap. önemli olan senin nasıl rahat ettiğin

eveeet kıslarr daha doğrusu godes bi sen kalmışsım kaliba iyi geceler naber

yaaa kizlar pardon ben laptop ta dvd mi izliyordum, private practice diye bi dizi de, neyse kaptirmisim, unuttum sayfanin acik oldugunu fln, cok ozur dilerim, sadece bu aksam konusma modunda degildim, bi heyecan cumayi bekliyorum da o yuzden kusuruma bakmayin, herkese iyi geceler simdiden, yrn gene grsrz , hepinizi opuyorum,

günaydın fıstıklar girmeyeli topingimizi bayaa ilerletmişsiniz uyku tuutmadı sabah 7.30 beri yazılanları okuyorum cok şükür sona geldim ama bende bittim
kızlar dün dr gittim sagda 15 solda 19 mm yumurtam gelişmiş bu akşam ilşki dedi yarın tekrar istedi beni yumurtanın catlayıp çatlamadıgına bakcak sanırım böle olmnası daha iyi
aşılamada igneyi vuruldum acaba catladımı oldu heralde şimdi kontrol altına aldı
düşünüyorumda akşam didişme olsa şuan yumurtam catlasa akşama kadar canlı kalırmı
ayy biran önce akşam olsa leylayla mecnun karşılassada bende meyvalarını yesem:CüvCüv:

günaydın fıstıklar girmeyeli topingimizi bayaa ilerletmişsiniz uyku tuutmadı sabah 7.30 beri yazılanları okuyorum cok şükür sona geldim ama bende bittim
kızlar dün dr gittim sagda 15 solda 19 mm yumurtam gelişmiş bu akşam ilşki dedi yarın tekrar istedi beni yumurtanın catlayıp çatlamadıgına bakcak sanırım böle olmnası daha iyi
aşılamada igneyi vuruldum acaba catladımı oldu heralde şimdi kontrol altına aldı
düşünüyorumda akşam didişme olsa şuan yumurtam catlasa akşama kadar canlı kalırmı
ayy biran önce akşam olsa leylayla mecnun karşılassada bende meyvalarını yesem:CüvCüv:

canım hoşgeldin.. Unuttun bizleri hiç ortalıklarda yoksun. ne güzel 2 tane yumurtan olmuş. Hadi hayırlısı. Canım doktor biliyordur herşeyi ne zaman çatlayıp çatlamayacağını kafanı bir dorularla doldurma sen doktorun dediğini uygula yeter. İnşallah bu sefer olur.

X