Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
herkez orayı övüyor benim doktorda orası diyor yada kafamı karıştırmasamda orayamı gitsem deliricem birazdan

valla tek bir kisi bile bana lak suraya git demedi, herkes ama herkes gayrettepe florance in ekibinin cok cok iyi oldugunu soyluolar, ay reklam gibi oldu, bana avantaji hem isyerime yakin, hem de zaten ailecek gittigimiz butun dr,larimiz orda, kaydim kuydum da orda, o yuzden benim kararliligim %100

ya verdinmi kararını bende kendi doktoruma güvenip orayamı gitsem neyse yarın karar vermiş olurum. kendi doktorumla konuşim diğer iki ismide söyliyim bakim ne diyecek onun fikirleri önemli beim için

canım sadece ikimiz kalmışız herkes gitmiş. bende kaçıyorum yarın görüşürüz canım. habersiz bırakmayalım birbirmizi.

sabahın köründe meraktan kalktım uyuyamadım resmen yaa oku oku bitmedi bide fenalık geldi :)))
dün gece kocam erken geldi o girdi nete yoksam ben sizi bırakmıydım ayoll
ay ben azcık yatamda sona gelem kimsecikler yok :sm_confused:

Günaydın elfkaya bende kalktım kocamı gönderdim.Neler konuşmuşlr diye bir bakayım dedim.Sende geri yattın galiba.

Günaydın elfkaya bende kalktım kocamı gönderdim.Neler konuşmuşlr diye bir bakayım dedim.Sende geri yattın galiba.

yok kız yatmadım uyuzlanıyordum ölee:)))
canım senin ilk aşılamanmı tutmuştu benimde 2. beklemedeyim

ahaa banusuda kaçtı :umursamaz:
gidiyom bende yaaa akannehir

ben geldimm ufaklıkğımda gitmiş uyumayaa ama nasıl büyüyecekki uyumadan dime şekerim.

ya sayfalarımı okuyorsunn bitmez okumakla aysad hadi güzel haberi ver sen sonra okumaya devam et

günaydın arkadaşlar kese göründü 9 milimlikmiş daha çok küçük 2 hafta sonra kalp atışlarını dinleyecek

günaydın arkadaşlar kese göründü 9 milimlikmiş daha çok küçük 2 hafta sonra kalp atışlarını dinleyecek

ayyyyyyyy canım çok sevindim. Hadi hayırlısı inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın. çok sevindim yaa kendine çok çok iyi bak bundan sonra yemene içmene.

aysad cım bizi habersiz bırakma hamile kaldın diye unutma bizleri sakın tamammı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…