Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sagolasın yok canım unutmam buradayım inşaallah hayırlısıyla allh kucagıma aldırmayı nasip etsin sizlerede çok dua ediyorum allah isteyen herkeslere versin

sagolasın yok canım unutmam buradayım inşaallah hayırlısıyla allh kucagıma aldırmayı nasip etsin sizlerede çok dua ediyorum allah isteyen herkeslere versin

amin canım aminnnn. Benim 3. de tutmadı belki okumuşundur. tüp bebeğe geçiyorum bende önümüzdeki ay birde onu deniyim diyorum.

hayırlısı canım inşaallah bu sefer tüp bebk tutar
heyecanlıyım canım hemde çok hemde endişeli acaba iyi tutunmadımı düşerse diyede çok korkuyorum canım artı eşim çok mutlu bu bizim ikinci aşılamamzı ama ben 3 tane düşüğüm var önceden ve kan pıhtılaşması var hergün göbekrten iğne vuruluyorum ve çok korkuyorum bişey olacak diye

hayırlısı canım inşaallah bu sefer tüp bebk tutar
heyecanlıyım canım hemde çok hemde endişeli acaba iyi tutunmadımı düşerse diyede çok korkuyorum canım artı eşim çok mutlu bu bizim ikinci aşılamamzı ama ben 3 tane düşüğüm var önceden ve kan pıhtılaşması var hergün göbekrten iğne vuruluyorum ve çok korkuyorum bişey olacak diye

ayy canım ama kan pıhtılaşması için iğne kullanıyorsun önlemini almışsın. Allahın izniyle hiçbirşeycik olmaz. Moralini yüksek tutki. minnacık bir beden sana sıkıca tutunsun.
Sen bugünlerin tadını çıkar olumsuzlukları düşünüp moaralini bozma. Allah ağzınızın tadını bozmasın

amin canım allah isteyen herkese versin sizlearade versn sizinde ağzınızın tadı bozulmasın inşaallah

tunaydiiiiiin butun kizlar,
gununuz aydin isiniz kolay olsun ben geldiiiimmmmm, hadi sohbet muhabbet edelim

X