Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
of ya herşeyde vardır hayır belki hamile kalsaydım yazın çok bunalıcaktım bak Allahın işi o yüzden dayanamam diye hamile kalmama engel oldu

öyle ama canım yaa vardır bir hayır belkide ne bilim hayırsız olucaktı belkide allah hayırlı sağlıklısını nasip etsin cnm

cnm aslında hepsi aynı bence aklın hangini kabul ederse ona git

aklım hiçbirini kabul etmiyor çünkü hiçbirini tanımıyorum ben hepsinden randevu alim te tek görişim hangisine kanım ısınırsa ona gidim ben en iyisi. kızacak kocam ya bu kararsızlığım yüzünden hep böyleyim çok zor karar veririm her konuda

kafam karıştı biraz canım yaaaa. ne yapcaz kız sen kesin kararlımısın şimdi emre beyde

iklimcim sen nerden duydun murat cakarı

ben bülent baysal dedim cnm..
ben çapaya gidiyorum ya cnm oranın profesörü bu doktor şişlideymiş muayenehanesi ssklılara normal gidenlere değilde dışarıdan özeline gidilen bi profösör

kızlar canınızı hiç sıkmayın allah bizede nasip edecek inşallah anne olmayı. ben aşılamam tutmayıca kendimi harap ettim. bi akrabamız vardı benmle beraber evlenmişti. hemen çocukları oldu. bebek 4 aylık falan ama bebeğin sakat olduğunu öğrendiler. bunu duyunca bende çok üzüldüm. ama kızlar herşey de bi hayır var bunu unutmayın. demekki daha zamanı deilmiş bizim için. ama dua etmeyi unutmayın.hepimize allah hayırlısıyla sağlıklı sihhatli bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.

yaaa kizlar bu arada ben tup e gecicem gibi gozukuyo ama bisi sorucam ben simdi tupe gecince burdan cikmam mi lazim? kendime tup lu bi topic bulup oraya mi kaymam lazim? ben sizlere 2 gunde alistim ama yaaa

ama adam tam profesör bi araştırsana senin maddi sıkıntında yokmuş bana ağır gelir diye gidemedim

ben bülent baysal dedim cnm..
ben çapaya gidiyorum ya cnm oranın profesörü bu doktor şişlideymiş muayenehanesi ssklılara normal gidenlere değilde dışarıdan özeline gidilen bi profösör

hııı anladım ya onunlada gidip bir görüşsemmi hepsiyle görüşim dime kafam çok karışırmı yaa.

yaaa kizlar bu arada ben tup e gecicem gibi gozukuyo ama bisi sorucam ben simdi tupe gecince burdan cikmam mi lazim? kendime tup lu bi topic bulup oraya mi kaymam lazim? ben sizlere 2 gunde alistim ama yaaa

yok cnm öyle bir sıkıntı yok aşılama yada tüp bizle ol cnm fark olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…