Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ayyy dua edin.. Yarın Konyaya gidiyorum. Belki uğurlu gelir. Biraz kafa dağıtırım. Ordanda haberdar ederim sizi.

ahukush tamam akşam doktoru aradım randevu almak için çıkmışlar yetişemedim yarın alıcam. bakalım perşembe sabahına verebileceklermi

Güzeller ben çıkıyorum. Mutfağa bi gireyim. Görüşmek üzere.. cokacimcoook

godes senin gebelik oluşmuş ama tutunamamış demekki. bir kan pıhtılaşması testlerini yaptırsana. acaba öyle bir sorun mu var. bende var ve kaç aydır coraspin kullanıyorum büyük ihtimallede hamile kalıncada hergün heparin iğnesi vurulacağım.birde sen aşılama sonrası birşey kullanmadın mı.

vala canım doktor öyle dedi. kan pıhtılaşması olup olmadığı ne zaman bakılıyor canım.ben hiç yaptırmadım. aşılama sonrası bişey kullanmadım ben. doktora sordum gerek yok dedi.

bana jel verdi. progestan takviyesi için. gebelik oluştuğu zaman progestan salgısı artar ve rahim kalınlaşır.
kan pıhtılaşması çok önemli birşey aslında ama nedense dr lar birkaç düşükten sonra bunun nedenini araştrıyorlar. kan pıhtılaşması olunca bebeğe kan gitmiyor , yat tutunamıyor ya gelişmiyor yada birkaç ay sonra anne karnında ölüyor. kesin tedavisi olmamakla birlikte önlemi var, hamile kalındığı zaman hamilelik boyunca iğne vuruluyorsun pıhtılaşmayı önleyici. benim bir gebelik kaybım olduğu için bana yapıldı.
benim arkadaşım 3 düşük yaptı. 3.cüden sonra testlerini yaptılar ve kan pıhtılaşması çıktı. şimdi yine hamile ve iğne vuruluyor, coraspin içiyor. 3,5 aylık hamile çok şükür sağlıklı.

anladım canım ben doktordan istedim herkez ilaç falan kulanıyor siz niye vermiyorsunuz diye senin rahim duvarın baya kalın gerek yok. gerek olsa veririm dedi ölçü 10 mm dedi rahim kalınlığı. acaba pıhtılaşma varmı bimliyorum tüp bebek için doktora gitmeye başladığımda sorarım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…