Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aren hoşgeldin canım nasıl gidiyo kıss aynı günde aşılama yaptırdık senlen çok merak ediyorum bilmiyorumkismile neolcek???

nasıl gitsin. zaman geçmiyor, içimden hiç olmuş gibi gelmiyor. atrafımızda da olumlu olan birini görmedik ki biraz umutlanalım. olumsuzları görünce iyice umutsuzşuğa düşüyorum.

nasıl gitsin. zaman geçmiyor, içimden hiç olmuş gibi gelmiyor. atrafımızda da olumlu olan birini görmedik ki biraz umutlanalım. olumsuzları görünce iyice umutsuzşuğa düşüyorum.

öle deme yaaa eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile korkuyom bendeee amaa

elfkaya sen adet tarihim 16 sı demişsin erken değil mi. senle aynı gün olduj aşılamayı. dr bana 14 gün sonra falan dedi.

elfkaya sen adet tarihim 16 sı demişsin erken değil mi. senle aynı gün olduj aşılamayı. dr bana 14 gün sonra falan dedi.

canım ben 28 günde bir adet oluyorum normal adet tarihim 16sında gecen sefer aşılamanın 12. günü adet olmuştum yani tam adet tarihimde
bu ay adetimin 17.günü aşılamam yapıldı
senin ne zamandı hatırlıyormusun :uhm:

eyvahh ablam geldi eyvahedigeldismile dövcek şimdi beni :tomato:

valla dövücem merak ettim seni. yolda hep aklımdaydın valla şimdi geldim eve hemen bakim dedim ufaklık bişey yazmışmı diye tam sopalıksın hee:eek:klava:

özür dilerim affetttt valla kocam geldi diye çıktım hemen yemek yaptım şimdi kaveye gitti bende hemen baktım ne olurrr öpemde affet dövme kardeşceğzini mafoldumben

yaaaaaaaaa yazsanızaaaaaaaaa küstünüzmü yoksam banaaaa :sinifsinif:

X