Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
günde 15-20 tane yiyorum dayanamayıp iyice obur oldum. tatilde bikiniye giremicem. gerçi bugün denedim biraz göbüş çıkıyor. hep iğnelere aıtorum suçu beni şişirdi diyorum.

amannn iyyim desem yalannnnnnnnn ama iyyim=)) eşim geldi ağlamayı stopladım bıktı çünkü ağlamamdan onun yanında utanıyorum artık ağlamaktan kızlar bene yardım edin yaşım 24 3 yıllık evliyim 2 aşılama denedim erkenmi tüpbebek için olmayan paramızla yapalımmı tüpbebek ankarayı düşünüyorumda kaç ay ara vereyim hadi bakem değerli görüşlerinizi bekliyorum canlarım

cnm ben de 2 kere asilama yaptirdim bugun regl oldum 2side husranla son buldu, benim psikolojim bozuldu, o yuzden tup e gecmeye karar verdim cunki asilamanin tutma sansi%20 tup ise %80 hatta bu cuma gidicem ilk randevuma

amannn iyyim desem yalannnnnnnnn ama iyyim=)) eşim geldi ağlamayı stopladım bıktı çünkü ağlamamdan onun yanında utanıyorum artık ağlamaktan kızlar bene yardım edin yaşım 24 3 yıllık evliyim 2 aşılama denedim erkenmi tüpbebek için olmayan paramızla yapalımmı tüpbebek ankarayı düşünüyorumda kaç ay ara vereyim hadi bakem değerli görüşlerinizi bekliyorum canlarım

canım bence yaşın küçük 1 kez daha aşılama deneyebilirsin bence. Hem maddi olarakda sizi zorlayacağını ösylüuorsun son bir kez daha şansını dene derim. Bana doktorum 3 kez normal eğer olmuyorsa 3 den sonra şans azalıyor demişti. SOnra tüp bebeğe geçelim dedi. Bende 3 kere denedim.
Bence 1 kez daha dene. rahim fimin falan çekildi dime canım.

evet çekildi pende ne pko var ne adet düzensizliği herşey iyi sadece prolaktin hormonum yükseliyor onuda düşürüyolar ama benim kayınvaldemler tam cahil kafalı afedersin köydeler tüm köylü tepemize ediyolar her yaz çocuk yüzünden yani inan tek korkum onların ağzına sakız olmak

bencede bir kere daha deneyebilirsin. hem yaşın küçük hem madden zorlanmazsın. bi de sorununuz ne o da önemli bence

evet çekildi pende ne pko var ne adet düzensizliği herşey iyi sadece prolaktin hormonum yükseliyor onuda düşürüyolar ama benim kayınvaldemler tam cahil kafalı afedersin köydeler tüm köylü tepemize ediyolar her yaz çocuk yüzünden yani inan tek korkum onların ağzına sakız olmak

ya boşver onlarıııı sen. sen onlar için yapmıyorsun kendin için yapıyorsun çocuğu. prolaktinin kaç canım benim birazda yüksekti ama düştü kendliğinden 1 ay ilaç kullandım o kadar.
Eşinin sperm sayısı da iyi değilmi

eşimin sperm sayısı 40 30 milyon arası hareket düşüklüğü var prolaktinde en fazla 40 olmuştu

eşimin sperm sayısı 40 30 milyon arası hareket düşüklüğü var prolaktinde en fazla 40 olmuştu

anladım canım. ya biliyorsun canım zaten aşılamanın tutma olasılığı yüzde 20. bir kez daha denemeye kendini hazır hissediyorsan psikolojin buna izin veriyorsa bir kez daha dene derim.
Ama yok artık dayanamıyorum diyorsa tüp bebeğe geç

canım olmayınca olmuyor. bizde hiç sorun yok yumurtalama desen iyi, tüpler açık,eşimdede herşey süper ama olmuyor işteeee. bende ona üzlüyorum sorun yok ve olmuyor.

ayyy nasıl yani saçmalama ya nasıl olmaz sen sakın tüpe geçme delimisin olur kendiliğinden bence benim sorunum sence normal yoldan olmaz demi fıstık:çok üzgünüm:

ayyy nasıl yani saçmalama ya nasıl olmaz sen sakın tüpe geçme delimisin olur kendiliğinden bence benim sorunum sence normal yoldan olmaz demi fıstık:çok üzgünüm:

artık beklemek istemiyorum tüp bebek yapıcam canım.
Ya normal yoldan olmaz diye birşey diyemem canım. sperm sayısı çok azda olsa sonuçta şans var. kısmet tamamen

bende ankarayı düşünüyorum nebilim alt komşumun 7 yıldır çocuğu olmuyor du istenbulda yaptırdı 3 kez tüpbebek olmadı

Ay iki saat bi uyuyayım dedim. Maşallah ne çeneniz düşmüş :smiley-cool:
Yoruldum okurken.. Allah sohbetinizi arttırsın. Vallahi benim sürekli uykum geliyor. Bu ne ya.. Kafamı kaldıramıyorum.

ALLAHIM beni yanlız başıma bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey RABBİM bana senin katından lutüf ve kerametinle tertemiz ALLAH ALLAH
diyecek evlat ihsan eyle muhakkak sen duaları işiten ve görensin amin
.............................................................................................................................
ay ay BUNLARDA HAMİLELERİMİZZ ALLAHIM NAZARDAN KORUSUN
1.denizim16 :CüvCüv: adetim bitsin dr gidiyim derken hamile olduğunu öğrendi :teytey: ..sat..24 nisan
2.aysad :CüvCüv: sat 6 nisan aşılama 19 da oldu ve hamilee :) :teytey::teytey:
:Saruboceq:

.........................................NİSAN AYININ AŞILAMA LİSTESİ......................................

AŞILAMA YAPTIRMIŞ VE O GÜZEL GÜNÜ MERAKLA BEKLEYENLER
.
.
1.smsimay :ecrin_bebek:15 nisan aşılama 29 nisan mutlu haber inşallah
2.neyzen_x :ecrin_bebek:14 nisanda aşılama yaptırdı 2 mayıs adet tarihi
3.darling82 :ecrin_bebek:14 nisan aşılama oldu 28 sinde tahlili var
4.mus26 :ecrin_bebek: aşılama 1 mayıs ta yapıldı
5. gulucum81 :ecrin_bebek: 28 inde çatlatma iğnemi yaptırdım. Normal yolla deniyoruz.
6.elfkaya :ecrin_bebek: 05.05.2010 aşılama sat 5 hadi hayırlıısı
7.35deniz :ecrin_bebek: sat 27 nisan aşılama tarihi de8 ya da 9 mayıs
8.aren :ecrin_bebek: 5mayıs aşılama tarihi
9.anira01 :ecrin_bebek: .28 nisanda aşılama oldu.14 mayıs adet günü
10.hayalbaz :ecrin_bebek: sat 20 mayıs aşılama 07.05.2010
11.ozlenen2010 :emir_bebek: sat 25 mayıs 6 mayıs aşılama günü

.

.
opuyorumnanaktan
.
.
NİSAN AYINDA BAŞARISIZ OLANLAR :teselli:
1.iklim
2.fatıma zehra
3.ankara_06
4.bahar_81
5.zeynoperi
6.alaiye
7.SMGE
8.sinem25
9.haticet
10.cicvir41
12.sultanpendik
13.godes
14.ahukush

:çok üzgünüm: opuyorumnanaktan
İSMİ OLMAYAN YADA DÜZELTTİRMEK İSTEYEN BİLDİRSİN KIZLAR...
opuyorumnanaktan
İklimcim.. Benide eklermisin listeye. Belki uğurlu gelir.. Son adet tarihim 15.04.
Aşılama tarihim 27.04, beklenmeyen adet tarihim de 14.05.

bende ankarayı düşünüyorum nebilim alt komşumun 7 yıldır çocuğu olmuyor du istenbulda yaptırdı 3 kez tüpbebek olmadı[/QUO

ya canım istanbulda nerde yaptırmış. Yada sorunu neydi. O yüzden herkezi kendine baz alarak değerlendirme yap herkez farklı

X