Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
dur çayı da koyuyım da çekirdek de yeriz yanında. bu ay bende incir aldım sabah akşam aklıma geldikçe yiyorum bi zararı olmaz dimi bazen abartıyorum da

canım pek fazla yeme 2 den fazla ben önceki ay bayaaa abartmıştım sona tuvaletten çıkamadım:)) :kedi:

kocam is icin ankaraya gitti prs gecesine kadar yalnizim ama sizler varsiniz :)))))

oh oh ne güzel benimkde gitsede bende anneme kaçsam. ama bir yere gitmiyor hiç hep kıçımın dibinde. dışarı çıkmaz kahveye gitmez arkadaşlarıyla buluşmaz hep evde of beeee. başımda hep

aynen git bizzat gor hatta ben dun internetten resmini gordum fena diil gibi gldi banakaydirigubbakcemile2

tabi tabi internetten baktım arattırdım başka siterlerde yorumlar aradım. ön araştırmalarımı yaptım bir sorun görünmüyor

kızlar benm soruma nie cvp vermiosunuz. hiç hamile kalan yok mu. uzun süredir girmediğim için sflar çoğalmış.

yaaa benim canım acaaayipp kebap iskender lahmacun dürüm çekiyorrr
kocam aradı söledim dedim böle böle aaa ayıp ettin karım arada ye dedi :jeyyar:
arayımda gelsin dürümlerr:)))

ben çıkıyom azcuk dışarı
şimdide canım biber kızartması istedi üstünede domatesli sos
gidemde biber alam domates alam yiyemm cokacimcoook

amannn iyyim desem yalannnnnnnnn ama iyyim=)) eşim geldi ağlamayı stopladım bıktı çünkü ağlamamdan onun yanında utanıyorum artık ağlamaktan kızlar bene yardım edin yaşım 24 3 yıllık evliyim 2 aşılama denedim erkenmi tüpbebek için olmayan paramızla yapalımmı tüpbebek ankarayı düşünüyorumda kaç ay ara vereyim hadi bakem değerli görüşlerinizi bekliyorum canlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…