Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
elfkayacım face de iyimisindiye sormuşun evet iyiyim cabuk atlattım evet üzgünüm ama hayatın sonu değil. daha elimde değerlendireceğim bir sürü şansım var. henüz careler tükenmedi çünkü.

ne tükenmesi ayol daha yeni başlıyoruzzz guclubacismile
bu arada yeni katılan arkadaşın nasıl rahim filmi çekilmeden aşılama yapılmış vallaha şaştım haa :1shok:

elfkayacım face de iyimisindiye sormuşun evet iyiyim cabuk atlattım evet üzgünüm ama hayatın sonu değil. daha elimde değerlendireceğim bir sürü şansım var. henüz careler tükenmedi çünkü.

cnm ismin B ile soyadında A ilemi başlıyor ekliyim senide :)))

merhaba kızlar
bugün server arıalıydı işyerinden giremedim. umarım hepiniz iyisnizdir.
bende bir gelişme yok. zaten sanki olmamış gibi geliyor. canım sıkkın o nedenle. şimdiden ne yapsam diye düşünüyorum 2.aşılamamı yoksa direk tüp bebekmi denesem. eşimde şimdilik buna razı olacak gibi değil, aşılamaya zor ikna etmiştim. acaba gizli gizli yaptırsam aşılama desem diye düşündüğüm bile oluyor.

meraba hg cnm
iyiyim şükür sende iyisin umarım.
bence 2.aşılamayı dene cnm 3.ve sonrasında tüpe geç a.s

hoşgeldin aynı günde aşılandığımız eyy insann kaydirigubbakcemile3
bendede bi değişiklik yok sendede bakalım ne olcek kıss CADIARZU

ne tükenmesi ayol daha yeni başlıyoruzzz guclubacismile
bu arada yeni katılan arkadaşın nasıl rahim filmi çekilmeden aşılama yapılmış vallaha şaştım haa :1shok:

bende şaşırdım ama ne bilim inşallah tüpleri açıktıra boşuna 2 aşılama yaptırmış olmaz

o lülülülülülü nü yırtarım senin :mymeka: iklüümm:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…