Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım kıskanma ya ne olcak senide ekleriz ama sen bize fazla takılmıyon çok sık giremiyorsun sanırım :)))))))))))))))
Canım rahim filmi kişiden kişiye değişiyor benimki hiç acımadı anlamadım doktor bitti dedi bumu dedim. Çok iyi araştırma yap çektireceğin yerle ilgili ankarada neresi iyi bilmiyorum burda olsaydım tavsiye edeceğim çok çok iyi bir yer vardı. yeni çıkan bir cihaz var onunla çekiyorlar. belki orayı arayıp ankarada olup olmadığını sorabilirsin. Bende herkezin yazdığı yorumları okudumğumda gözüm çok korkmuştu hatta çektirmeye giderken ağlıyordum bile sonra oraya gittiğimde doktor bak çıkarken gülerek çıkacaksın dedi. Bu arada eşimde kapıda bekliyordu beni ağlayarak çıkacağımı düşünürek ben 32 dişim görünerek çıktım. Khkalar atıyordum. Sinir boşalması yaşadım o kadar günlerce kendimi kasmıştımki meğersem hiç bir şeymiş. Yani sende canım takma kafana.

Canım evet şükretmeyi unutuyoruz saplantılarımaza takılıp gidiyoruz ve günler geçiyor. O yüzden elimizdekilerin kıymetini bilmemiz gerekiyor. Ben öyle yapıyorum artıkkk :))

Godescim hayırlısı demek böyleymiş canım .. ama bir an önce toparlanma çok sevindim , inş. bir daha ki ay sen de burda hamileyimm diye yazacaksın inş. canım:Saruboceq:

Godescim hayırlısı demek böyleymiş canım .. ama bir an önce toparlanma çok sevindim , inş. bir daha ki ay sen de burda hamileyimm diye yazacaksın inş. canım:Saruboceq:

canım çok sağollll. evet toparladım kendimi aklıma gelincede hemen başka şeylere yoğunlaşıyorum. Bakalım önümüzdeki ay tüp bebek yapıcaz inşallah olur. Sabırsızlanıyorum biran önce zaman geçsede işlemlere başlasam

Son düzenleme:
günayydıınnnnnnnn daha yüzümü bilem yıkamadım hehhee ablamı özledim :kedi:

iş yerinde internet yok 2 gündür giremiyorum. öğle arasında apar topar yazılanları okuyabiliyorum ancak. elfkaya nasıl gidiyo aşılama günlerin ne zaman test yapıcaksın?

godescim bende haziranda tüp bebek denicem seninle aynı gidiyoruz sen istanbulda yaptırıcan heralde. hadi inşallah bu sefer ikimizinde olumlu sonuçlanır

ya kızlar tüp bebek merkezleri hakkında bilgisi olan var mı, ben mersin yada adanada yaptırıcam bildiğiniz bi yer var mı?

godescim bende haziranda tüp bebek denicem seninle aynı gidiyoruz sen istanbulda yaptırıcan heralde. hadi inşallah bu sefer ikimizinde olumlu sonuçlanır

inşallah canım sen nerde yaptıracaksın tüp bebek ben tam karar veremedim ama benim doktorum Florence Nightingale tavsiye ediyor kafam karışık sen araştırma yaptınmı canım

iş yerinde internet yok 2 gündür giremiyorum. öğle arasında apar topar yazılanları okuyabiliyorum ancak. elfkaya nasıl gidiyo aşılama günlerin ne zaman test yapıcaksın?

günaydınnn mirmirmirmir
iyi gidiyor valla gülücüm evdeyim fazla iş yapmıyorum biraz ablama laf yetiştireyim derken yoruluyom ama neyseeee kaydirigubbakcemile3 test yapmıcam 16. adet günüm bakalım

günaydınnn mirmirmirmir
iyi gidiyor valla gülücüm evdeyim fazla iş yapmıyorum biraz ablama laf yetiştireyim derken yoruluyom ama neyseeee kaydirigubbakcemile3 test yapmıcam 16. adet günüm bakalım

16 sında mı hadi az kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…