Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iklimcim ne kadar çok foto koymuşun öyleeeeee bak bak bitmedi valla.
ufaklığım sende koy yaaaa lise fotoğraflarında çok küçüksü yaaaaa gerçi hala küçüksün amaaaaa

ufaklığım sende koy yaaaa lise fotoğraflarında çok küçüksü yaaaaa gerçi hala küçüksün amaaaaa

ablam benim kocam kıskanıyooo onları bilem arkidişler tanısın die zor koydum uyuzzzzz lmaz:

iklimcim ufaklığım benim gözler iyice gitti ağlamaktan çok yanıyorlar bana müsade şekerler. sizi çok öptüm iyi gecelerrrrrrrrrrrrrr

iklimcim ufaklığım benim gözler iyice gitti ağlamaktan çok yanıyorlar bana müsade şekerler. sizi çok öptüm iyi gecelerrrrrrrrrrrrrr

iyi geceler ablam yanan güzel gözlerinden öpüyorum :gitme: :gitme:

ayıptır sölemesi sizi görünce şımarıyom :kedi:
akannehir :roflol:
bu ne be ufaklık nasıl bir kokteyl böyle hazırlamış olduğun karışım hangi derde deva oluyor bakim
çocuk içinmiş DD
ablam benim kocam kıskanıyooo onları bilem arkidişler tanısın die zor koydum uyuzzzzz lmaz:
bende dedim son halini koy diye kız koy çaktırmadan kaldır merak ettim son halini
alla alla sanki nasıl pozlar koyacaksın normal bir foto işte kıskanacak ne varmı. eşin kullanyrmu face eğer koyuyorsa sende koy.
şakkıdı aynen yani
saol cnm ekledikçe ekledim işte bende dedimde koymuyo

iyi geceler cnm sıkma canını sağlık olsun tatlı rüyalarr

kızçeler bende kaçıyom artıkın kocam geldiii eyvahedigeldismile ii geceler

kızlar valla faceler falan kıskanmadım desem yalan olursositososito bende rahim filmi çektirmedim ama korkuyorum acıyomuş heralde dimi.ya bi de okuldan gelince biraz uyuyum dinleniyim dedimrüyamda hep aşılam ile ilgili bişiler gördüm.kan testi yaptırmışım 1 haftalık hamilesiniz yazıyo sonuçta nasıl testse artıksempatiksalakcinni

GODES şu şükürle ilgili yazdıkların yani o eve gelince olanlar çok etkilendim gözlerim doldu canım ne güzel böyle görebilmen maşallah

yaa ben nası başarıyorum herkes çıkınca girmeyi sinir oluyorum kendime

yaa ben nası başarıyorum herkes çıkınca girmeyi sinir oluyorum kendime

iyi geceler cnm sen aslında biz yazaken alttasın görüyorum ama cevap yazmıyosun o ara gir muhabbete
rüyaların hayır olsun cnm

iyi geceler cnm sen aslında biz yazaken alttasın görüyorum ama cevap yazmıyosun o ara gir muhabbete
rüyaların hayır olsun cnm

ya ben önceki sayfaları okuyuncaya kadar siz vedalaşıp iyi geceler diyosunuz birbirinize çok da sık giremiyorumsayfalar birikiyo okuyum diyorum böle oluyo:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…