Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benim eşiminde 12% falandı canım ileri hareketliler. Ama Aşılama için yıkama sonrası 70% oldu. Sizin değişmedimi yıkama sonrası??

nerde yıkattırdınız canım siz bizim imkanlarımız çok kısıtlı dokdorun laboratuarında yıkandı bilerek yapmış olamazlar demi artık aklıma herşey gelir oldu sen tahlil yaptırmayı düşünmüyormusun canım

nerde yıkattırdınız canım siz bizim imkanlarımız çok kısıtlı dokdorun laboratuarında yıkandı bilerek yapmış olamazlar demi artık aklıma herşey gelir oldu sen tahlil yaptırmayı düşünmüyormusun canım
Canım ben özel muaynehanede tedavi görüyorum. Eşimin sperm analizide laboratuvarda yapıldı. Ama ikinci bir aşılamayı kaldıracak kadar maddi durumumuz yok bizimde şu an. Ben test falan yaptırmicam daha canım. Hele bir adet günüm geciksin.

arkadaşalar 25 nisanda aşılama olmuştum bugün test yaptırdım değerim 170 çıktı hamile gibisin dedi.Adet günü testi tekrarlayalm sonuç yükselirse kesinleşir dedi.Bizim hızlı hareketli %0 idi A GRUBU yıkama sonrası %90 olmuştu.ınşallah kesinleşir Allah herkese nasip etsin.

anladım hadi bakalım ikimizde aynı gün yaptırdık aşılamayı ikimizde aynı gün doğum yaparız inşallah dua et bol bol meryem suresinide oku rabbim yardımcımız olsun

arkadaşalar 25 nisanda aşılama olmuştum bugün test yaptırdım değerim 170 çıktı hamile gibisin dedi.Adet günü testi tekrarlayalm sonuç yükselirse kesinleşir dedi.Bizim hızlı hareketli %0 idi A GRUBU yıkama sonrası %90 olmuştu.ınşallah kesinleşir Allah herkese nasip etsin.
Ayyy canım benim.. Tebrik ederim.. Peki idrar testi de yapmışmıydın???

arkadaşalar 25 nisanda aşılama olmuştum bugün test yaptırdım değerim 170 çıktı hamile gibisin dedi.Adet günü testi tekrarlayalm sonuç yükselirse kesinleşir dedi.Bizim hızlı hareketli %0 idi A GRUBU yıkama sonrası %90 olmuştu.İnşallah kesinleşir Allah herkese nasip etsin.

banusu belirtilerini yazarmısın canım ya bende 28 inde aşılama yaptırdım bugün 13.gün dün idrar testi yaptım negatifti sence erkenmi sen kaçıncı gün yaptırdın

Canlar ben yarın Konyaya babamın yanına gidiyorum. Yani bi değişiklik olursa ordanda yazarım. Belki Konya uğurlu gelir..

idrar testi yapmadım idrar testinde adet geçtikten sonra belli oluyor heralde.Benim aşılamadan sonra 3 gün rahattım sonra adet olacakmışım gibi karın ağrısı oldu.3-4 gün sürdü.Ayaklarım acayip üşümeye başladı.Kasık ağrısı oldu.Ama göğüslerde pek bir değişiklik hissetmedim.Bugün 16.gün pek bir belirti yok.

arkadaşalar 25 nisanda aşılama olmuştum bugün test yaptırdım değerim 170 çıktı hamile gibisin dedi.Adet günü testi tekrarlayalm sonuç yükselirse kesinleşir dedi.Bizim hızlı hareketli %0 idi A GRUBU yıkama sonrası %90 olmuştu.İnşallah kesinleşir Allah herkese nasip etsin.

Ayyy canım ne güzellllll ne mutlu sana. Allah tamamına erdirsin. bende 26 nisanda aşılama oldum bekliyorum yarın kan testi yapcammmm

ya kızlar ben kesin hamile değilim yaaa karar verdim. Çünkü banusu arkadaşım ve aysadın değerleri hep 100'ün üstüne benimki ise sadece 10 küsür. çok çok düşük değerim bence olmadı benimki yaaa offff

Kızlar bişey sorucam. Aşılamalarınız adetinizin kaçıncı günü yapıldı.. Cevaplarsanız sevinirm..

X