Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iyi olur evet canım
bak bende hüzünlendim işte bananeee değiştir o avatarı(
hani vardıya bi tane anne bebek resmi onu koysana

sen niye hüzünleniyon cnm mutlu ol bebişin seninle :)
ayh ne bilim benim tedavim belirsiz eşim bekleyelim fln diyo 1.2 ay ne bilim içimi bi karartı kapladı

test zaten bozuk takma kafaya, :roflol:

ayh ne bilim benim tedavim belirsiz eşim bekleyelim fln diyo 1.2 ay ne bilim içimi bi karartı kapladı

canım bence hiç bekleme, maddi ve manevi hazırsan her geçen gün kayıp ben 29 yaşındayım ve artık 6 yıllık evliyim. son bir yıla kadar hiç istemiyorduk eşimde bende ama şimdi çok pişmanım kariyer yapıcama çocuk yapsaydım diyorum. ama nasip tabii. ben artık mutlu sona kadar elimden ne geliyorsa yapıcam hiç bişey durduramaz beni çok gaza geldim valla

anladım canım içini ferah tut takma kafaya desemde takılıyor işte sen açtın bu konuyu ama bi sana nasip olmadı aşılama yaptırmak
canım hiç üzülme bak yaptırsanda şansın zaten %20 fazla değil yani bence tutanlarında tesadüfen oluyor yinde umut dünyası işte yapıyoruz ama sanmıyorum olacağını bende. belkide baştan beri dediğim gibi tedavisiz olcak seninde benimde
canım eşin dinlenelim diyor ama o gitmiyorki dr sen gidiyorsun eğer sen istiyorsan devam et bence
ben bu ay bıraktım dr kontrole çağırdı ama gitmicem olursa olur olmazsa olmaz kısmett

bencee;
A da olabilir ama B de olabilir C olmasıda ihtimal tabi ama D şıkkınıda düşün derim
yinede bana en yakın E geliyor :roflol:

eşim çocuk istemeyen birisi o yüzden destek vermiyo bana cnm maddi olarak halledilir ama o neyse cnm...
sen iyi yaparsın cnm benimde 4. yılıma ne kaldı olucak ama ne zaman boshayallersmile

öyle cnm ama kısmet sizler hamile kalın banada moral olsun çok isterim hepinizi hamileyin modunda görmeyi banada moral..
ahh eşime gel arabayı değiştirelim desem hemen ayarlar ama iş bebeğe gelinde adamda şekil bu :1no2:
napim bakıcaz yinede kandırırsam pek belli değil ama haziranı bile bulur benim aşılama bana öle geliyor..
eşimde diyotedavisiz olucak bizim diye mirmirmirmir

iklim inşallah tedavisiz olur ama sen tedaviye devam et senin aşılama neden iptal olmuştu ben unuttum şimdi eskilerin içinden de bulamam bi hatırlatırmısın canım inan o kadar istiyorum ki senden bebiş haberi duymak:Saruboceq:

inşallah saol cnm..
son kutu iğnemide vurundum adetin 18.20 günüydü artık dr gittim ve yumurtalarım 6mmde kalmış büyümemiş ve bu ay geçti iptal dedi dr..
bende bi ağlama istersen arada verebilirsin ama adetin ilk günleri gel dedi

merhaba herkese
iklimcim yarın aşılamam var
2 ad.yumurtam var 18 ve 21 mm
çatlatma iğnemi oldum
dilerim allahım nasipetsin isteyen herkese

hadi allah gönlüne göre versin hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah bende bugün oldum aşılama

anladım canım fsh kaç çıkıyo senin niye yumurtan oluşmamış bişe dedimi

anladım canım fsh kaç çıkıyo senin niye yumurtan oluşmamış bişe dedimi

hormonlarıma ilk gittiğimde baktı tedavi sürecinde bakmadı ama ultrasonda (çatalda) baktı ve yumurta göremedi oysa bi kaçgün önce 6mm olmuştu tam büyüyor derken öylece kalakalmışlar..
bende multikistik görünümlü pko var adet görmüyorum 3 senedir ilaçsız hiç görmedim..
dr senin yumurtan oluşuyor ama yarıda kiste dönüyor dedi
glukofen kullanıyorum yaklaşık 2 ay oldu

mafoldumben mafoldumben içimde sıkıntı var çok kötü mafoldumben

canım benim allah şifa versin hakkında hayırlısı olsun adet olmamana şaşırdım önce o meselenin düzeltilmesi gerekmiyomu yaaa

hayır olsun bitanem neden acaba belkide seviniceksin

bilmiyorum canım yaa
acayip sıkıntı bastı beni hiç keyfim yok bugun anlamdım gitti mafoldumben
sizede oluyormu bilmiyorum benim ruh halim çabuk değişiyor sevineceğimide sanmıyorum ya umudum yok gibi artık .........

canım benim allah şifa versin hakkında hayırlısı olsun adet olmamana şaşırdım önce o meselenin düzeltilmesi gerekmiyomu yaaa

dr sorun etmedi sebep pko dedi cnm a.s ve bu benim 6.drum hepsi tek problem bulamamışken bu dr pkosun kist dolu dedi ama minik minik
hayırlısı cnm yaa

git yüzünü yıka cnm la ilahe illallah çek anında geçer

merhaba herkese
iklimcim yarın aşılamam var
2 ad.yumurtam var 18 ve 21 mm
çatlatma iğnemi oldum
dilerim allahım nasipetsin isteyen herkese

denizciğim gayet iyi yumurtaların. sevindim umarım hepimiz için iyi olur.bakarsın ikiz olur:)

canım bende öyleyim. umutsuzum. hiç heyecan yok. çok garibim bende anlamadım normal zamanda bile yumurtlama dönemi sonrası heyecanla bekliyordum oldu mu olmadı mı diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…