Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hayırlısı olsunn biz arenle senden bi gün öndeyiz hehehe hihoyyyt hihoyyyt

sizin bebişler benimkinden birgün büyük.kaydirigubbakcemile3,, senin aşılamanda hayırlı olsun canım.. nasıl geçiyo günleriniz yatıyonuzmu bol bol.

sizin bebişler benimkinden birgün büyük.kaydirigubbakcemile3,, senin aşılamanda hayırlı olsun canım.. nasıl geçiyo günleriniz yatıyonuzmu bol bol.

ilk iki gün yattım ama bugun yatmıyorum bilgisayar başında oturuyom öle
inşallah olur yaa off offf lmaz:

hafif açık pembe şeklinde ama silince geldi. sonra gelmedi. korktum bende. ıstrahat etmiyorum. işteyim. ama kendimi yormuyorum. oturuyorum genelde. zaten dr normal hayatına devam demişti.
ilk aşılamanmı canım?vajinal jel kullanıyosan oda yapar lekelenme tahrişten dolayı

canım ufaklığım doğru söylüyorsunda bugün 11. günüm ama daha hem zaten pazarteside kan vermem gerek başka tahliller için ikisini bir arada yaptırırım işte.

slm kızlar nasılsınız bakem...
ya ben bugun doktoruma gittim.doktorum dediki 1-2 ay asılamaya ara verelim(gerci ben bu ay yaptırmak istemiyodum).neyse eşime evicap diye bi vitamin verdi..banada bu ay klı-omen değilde progestan verdi niye onu verdi anlamadım.cıktıktan sonra aklıma geldi.progestan ne işe yarıyoki?adetinin 16.günü basla.içmeye dedi.14 günden itibarende gün asırı ilişki dedi.bide ne dedi biliyomusunuz hiç duymus uydunuz adetinin ortasında adetliykende ilişkiye gir bu ay dedi....:sm_confused:bunuda soramadım neden diye??

:1hug::1hug: saol bitanem ya rahatlattın beni inşallah allah çok büyük(demekten başka bişi gelmiyo aklıma ) napalım bea :Saruboceq:

kızlar merhabaa , dün aşılamamı oldum ,,artık geri sayım başladı ..Rabbim tüm dileyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar versin inş.

asılaman hayırlı olsun canım,inşallah tutunur bebişin bidaha hiç bişeye gerek kalmaz.hadi bu ay senden elfkayadan ve diğer arkadaslardan bekliiyoruz hamiş haberlerinizi :)

hayırlısı olsun canım bizde merak ettik seni inşallah bundan sonra iyi olucak sıkma canını

ayhh bi an gerçek sandım okurken gözlerim aynen böle açıldı :1shok: inşallah yazıcaksın canım :CüvCüv:

bende aynen böle oldum :))) :1shok: :1shok:
gercek sandım bi an ama gercekte olacak inşallahh

allah allah :sm_confused: :uhm: fisfisfis
bende bi anlam veremedim

:1hug::1hug: saol bitanem ya rahatlattın beni inşallah allah çok büyük(demekten başka bişi gelmiyo aklıma ) napalım bea :Saruboceq:

canım benim :1hug:
naptın dolaştınmı bari hava çok güzel dimii tam gezmelik gamyoncuiremsu

kızlar merhabaa , dün aşılamamı oldum ,,artık geri sayım başladı ..Rabbim tüm dileyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar versin inş.

meraba canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun umarım tutucak bize güzel haberler vericeksin :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…