Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım bende öyleyim. umutsuzum. hiç heyecan yok. çok garibim bende anlamadım normal zamanda bile yumurtlama dönemi sonrası heyecanla bekliyordum oldu mu olmadı mı diye.

aynen canım aynen moralim bozuk heyecanım gitti
aşılamadan önce daha umutluydum daha mutluydum ama bu bekleyiş beni sıkıyor umudumu kaybettiriyor anlamadım hakkımıda hayırlısı olsun

iklim şimdi çıkıp dediğini yapcam canım sağol :Saruboceq:

kızlar ayın 14 de regli olmam gerkiyor fakat az önce kanamam oldu hiç anlam veremedim bu kadar erken olması mümkün değil ilk defa başıma geldi böyle bişey. Akşama doğru birde ofiste bayıldım. acaba diyorum dış gebelik miiiiiii ay çok kötüyüm. dış gebeliksede bu kadar erken belli olurmu belirtileri

bide benim bildiğim dış gebelikte kasık ağrısı oluyor, ama en kısa zamanda bir dr a git

canım çok ağrı olursa sabahı bekleme acil falan git, dış gebelik tehlikeli bi durum, ama senin normal adet kanaması falan olabilir,

canım çok ağrı olursa sabahı bekleme acil falan git, dış gebelik tehlikeli bi durum, ama senin normal adet kanaması falan olabilir,

ağrım yok. netten bakıyorum tüpelerde daralma veya tıkanıklık olursa dış gebelik yaşanır diyor ama benim tüplerde bir sorun yok rahimfilminde öyle çıktı. ayın 14 de hasta olmam gerek. 1 hafta daha var. ben hiç erken regli olmadım bu yaşıma kadar

dış gebelik olduğunu sanmıyorum içini rahat tut, belki ilaçlardandır. aşılamad beride 11 gün olmuş, zaten 14 gün sonra falan adet görülüyormuş çok anormal değil bence. daha önceki aşılamalarından sen daha iyi bilirsin tabi ama bence kötüye yorma

X