Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım benim :1hug:
naptın dolaştınmı bari hava çok güzel dimii tam gezmelik gamyoncuiremsu

anneler günü için 2 adet hediye alıcam cnm ama bulamadım bişey ben ya :KK43: yarın bide eşimle çıkıcam ama hava çok güzel çokta yoruldum dizlerim ağrıdı

slm kızlar nasılsınız bakem...
ya ben bugun doktoruma gittim.doktorum dediki 1-2 ay asılamaya ara verelim(gerci ben bu ay yaptırmak istemiyodum).neyse eşime evicap diye bi vitamin verdi..banada bu ay klı-omen değilde progestan verdi niye onu verdi anlamadım.cıktıktan sonra aklıma geldi.progestan ne işe yarıyoki?adetinin 16.günü basla.içmeye dedi.14 günden itibarende gün asırı ilişki dedi.bide ne dedi biliyomusunuz hiç duymus uydunuz adetinin ortasında adetliykende ilişkiye gir bu ay dedi....:sm_confused:bunuda soramadım neden diye??

abooooooooovvvvvvvv senin doktor sıyırtmış harhalkafamçokkarıştılaelaelaelaelaedelikafaduldensırnaşık şeyohaoldumsmile

ya off kocam mesaiye kalıcakmış dün gecede geç geldi benimde felaket başım ağrıyor midem bulanıyor off ya yatsam yatamıyom kalksam kalkamıyom nöffff :1no2:

abooooooooovvvvvvvv senin doktor sıyırtmış harhalkafamçokkarıştılaelaelaelaelaedelikafaduldensırnaşık şeyohaoldumsmile
YA BEN ASLINDA BUNU DAHA ÖNCEDUYMUSTUM Bİ ARKADASIM SÖYLEMİŞTİ.AMA BEN ONU SÖYLE HATIRLIYORUM YALNISMI BİLMEM.KİMİ BAYANLARIN YIMIRTLAMA DÖNEMLERİ ADET GÜNÜ DİYE HATIRLIYORUM O YÜZDENMİ SÖYLEMİŞTİ ACABA ARKADASIM?KAC YIL GECTİ HATIRLAMIYOMKİ:eek:klava:
AMA ÖYLE DEDİĞİNE GÖRE VAR BİŞEY DEMEKKİ?NEYSE BASKA KİMSENİN BU KONUYLA İLGİLİ PEK BİLGİSİ YOK GALİBA.PAZARTESİ TSH TAHLİLLERİMİN SONUCLARINI ALIP GÖSTERDİĞİM ZAMAN BUNUDA SORARIM

adetken ilişkiye girmek biraz tuhaf değilmi, bırakın dinen bence tıbbende doğru değil, ilk defa bir doktorun böyle bişey önerdiğini duydum. adetken yumurtlamak mümkün değil bence.

kızlar amma yazmışsınız bu gün oku oku bitiremedim bi türlü. anneler günü için hediye önerilerinizi bende bekliyorum. ben annemden çoooook uzaktayım ama 15 gün sonra izne çıkıcam. inşallah ona bi torununun olucağını söyleyerek en güzel hediyeyi veririm. Annem benden de çok istiyor çünkü:CüvCüv:

merhaba herkese
iklimcim yarın aşılamam var
2 ad.yumurtam var 18 ve 21 mm
çatlatma iğnemi oldum
dilerim allahım nasipetsin isteyen herkese

ya off kocam mesaiye kalıcakmış dün gecede geç geldi benimde felaket başım ağrıyor midem bulanıyor off ya yatsam yatamıyom kalksam kalkamıyom nöffff :1no2:

canım kendine bir nanae limon kaynat ,midene ii gelir hem de seni rahatlatır sonrabiraz uyumaya çalış canım ..çok kötü oluyo baş ağrısı benimde migrenim var hamileliğimde bana kök söktürmüştü.kafamçokkarıştı

merhaba herkese
çatlatma iğnemi oldum

hayırlı olsun canım, başlığımızı MAYIS ayında aşılama olacaklar diye mi değiştirsek nelülülülülülü

hayırlı olsun canım, başlığımızı MAYIS ayında aşılama olacaklar diye mi değiştirsek nelülülülülülü

evet yaa nisanda yüzümüz gülmedi bari mayısta gülsün:))
ben bebeeemm olunca adını nisan koymayı düşünüyordum ama vazcaydım nisan uğursuz geldi herkese :eek:klava:

kızlar amma yazmışsınız bu gün oku oku bitiremedim bi türlü. anneler günü için hediye önerilerinizi bende bekliyorum. ben annemden çoooook uzaktayım ama 15 gün sonra izne çıkıcam. inşallah ona bi torununun olucağını söyleyerek en güzel hediyeyi veririm. Annem benden de çok istiyor çünkü:CüvCüv:
ayyy canımm allah nasip etsin annene o süpriz haberi vermeyi daha ne isterki
merhaba herkese
çatlatma iğnemi oldum

mrb cnm yumurtalarının boyutu mükemmel inan çok sevindim adına hadi hayırlısı cnm inşallah nasip eder :CüvCüv:

napıyon kıss delüü ıKLıM
bi senle ben varız burda ya kızım nie böle hüzünlü avatarlar kullanıyon iyi değilmisin yoksa :sinifsinif:

evet yaa nisanda yüzümüz gülmedi bari mayısta gülsün:))
ben bebeeemm olunca adını nisan koymayı düşünüyordum ama vazcaydım nisan uğursuz geldi herkese :eek:klava:

kızlarr evett bende mayıs ve haziran diye değiştirtmeyi düşünüyorum ne dersiniz

napıyon kıss delüü İKLİM
bi senle ben varız burda ya kızım nie böle hüzünlü avatarlar kullanıyon iyi değilmisin yoksa :sinifsinif:

nabıyım cnm iyiyim işte beğendim koydum cnm ben avatar değiştirmeden duramıyorum yerimseniben

kızlarr evett bende mayıs ve haziran diye değiştirtmeyi düşünüyorum ne dersiniz

iyi olur evet canım
bak bende hüzünlendim işte bananeee değiştir o avatarı:KK43:(
hani vardıya bi tane anne bebek resmi onu koysana :emir_bebek:

demin elime bir gebelik testi geçti, fi tarihinde alıpta kullanmadığım tabi son kullanma tarihi geçmiş. bende bi bakıyıım dedim. test yaptım. malesef negatif bu ne demek sizce;
a) hamile değilim,
b) hamileyim ama testin haberi yok,
c) dikkat çekmeye çalışıyorum,
d) test için erken
e) test zaten bozuk takma kafaya,
neyse gerçek sonuçlar çarşambaya.
bu arada iyiki bakmışım buna güvenip test falan almıcaktımkaydirigubbakcemile3

X