Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım inşallah dediin gibidir ama ben 30 günde bir regli oluyorum geçen ay 14 nisanda oldum bu ayda öyle olmam gerekiyor. ama daha 23 gün oldu. off moralim sıfır yaaaa

belirtileri takip et, bide ağrı kesici içme ki değişiklikleri fark edebilesin

belirtileri takip et, bide ağrı kesici içme ki değişiklikleri fark edebilesin

yok içmem ağrım yokki zaten çok hafif varla yok arasında var karın ağrım varr o kadar onun dışında sadece çok az kanamam. yarın belli olur sanırım

takdir Allahın, ne yazık ki elimizden bu kadarı geliyor. kendini üzmemeye çalış, biz üstümüze düşeni yapıcaz gerisi onun bileceği şey değil mi? sağlık olsun

biraz uyumaya çalış geç oldu zaten yarında bir doktora gidersin tatlım sana iyi geceler

takdir Allahın, ne yazık ki elimizden bu kadarı geliyor. kendini üzmemeye çalış, biz üstümüze düşeni yapıcaz gerisi onun bileceği şey değil mi? sağlık olsun

haklısın ama çok yıpranıyor insan bu benim 3. aşılamamdı. Ne yapim sağlık olsun elden bişey gelmiyor malesef yarın kesin sonucu alırım artık.

sen nasılsın kendi halime düştüm seni hiç soramadım

iyiyim sen merak etme, lavaboda peçetede çok az kahverengi leke gördüm. 9-10 gibi adet tarihim galiba adet olucam.

hadi sen uyu ben yatmadan bir daha siteye girer bakarım uyuyamazsan yazışırız

iyiyim sen merak etme, lavaboda peçetede çok az kahverengi leke gördüm. 9-10 gibi adet tarihim galiba adet olucam.

inşallah olmazsın canım. seninde bir kaç günü daha var. Allah gönlüne göre versin canım. iyi geceler. yarın akşama sonucu bildiririmm

mrb kızlar yaşım 23 aranıza yeni katıldım 2.5yıllık evliyim sorun eşimin sperm hareketsizliği 2.aşılamamı şu değerlerle (%20 ileri hareketliyle sperm sayısı 33 milyon)28 nisanda yaptırdım bugün 11.günüm hiçbir belirti yok sinir oldum sabahları arada adet ağrısı gibi ağrım oluyo çok ama çok hafif göğüslerim aynı adet belirtileri kızlar hiç belirtisi olmayıp aşılamadan hamile kalan varmı godes seni takip ettim ben yarın test yapsam evde çıkarmı 12.gün belki anneler gününde annelik müjdesi alırız BELKİİİİİİ...bilmiyorumkismilebilmiyorum

gunaydın kızlar 2 gündür giremedim yogundum ama bende kudurdum sizle konuşamadım diye
pazartesi ben kontrole gitcem aşılama büyük ihtimal carşamba olurum
iklimcim aşılma tarihimi yazarım benide tekar eklersin ama sonra hamileler listesine göndermek şartıyla:CüvCüv::CüvCüv:

canım aramıza hoş geldin yazdıkların benim belirtilerim aşılamadan sonra 1 hafta karnım agrıdı biraz farkli belirtiler vartı bulantı falan diye ama onlar ignenin etkisindendi sonra düzeldi tek gögüslerim şişti sonrada malüm kırmızı kartı yedim bu arada bence belirtilere takılma farklılaşıyo deyişiyo yani belirti yaşamayım tutanlar var
eşine gelince keciboynuzu kürünü öneririm benim eşim bu küre takıntı yaptı
ben gecen sene ovulasyon takibinde eşimin sperms sayısı 90 milyondu canlılıgı yüzde altmıştı tabi yıkanmış hali
bu2 ay içinde keciboynuzu icti işte gecen ay aşılama için sperm hazırlıgı yapıtrdık sayısı 270 milyon 3 katı bencen eşinde sperm sayısını sorunu olna varsa artırıcı olarak keciboynuzu kürünü şiddetle öneririm

:uhm:
iklimcim bakıyorumda smsimay sonra neyzen darling sonuçları bildirrmedilermi yoksa benmi kaçırdım ne oldular acaba merak ettim:uhm::uhm::uhm:

günaydın kızlar malesef bende adet oldum bugün,:sinifsinif:
iklimcim beni listeden çıkarabilirsin ama durmak yok yola devam,
pazartesi tekrar başlarım heralde ilaçlara haber veririm yine,
bu gün giremicem nete vana gidiyorum akşama görüşürüz. Godescim aklım sende haberlerini bekliyorum. bye bye

ayrıca testin de günahını almışım eskide olsa doğru sonuç göstermiş. bide hep nedense test yapar yapmaz adet olunur adet olduğu üzere, garip dimi.bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…