Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godes sen kan tetsi yapsan belli olur. düşünmüyormusun.

evet olur ama şimdi kan testi yapsam yarın sonucu verecekler. Burda yakınımda amercan hastanesi var. orasıda yarına atacak. Yarın çalışmıyorum sonucu mail atacaklar. yarın dışarda işlerim var mailimi çok geç kontrol edicem. bütün gün huzursuz olucam mail geldimi diye. Offffffffffffff birde cesaretimde yok. ilk idrar testiyle başlayacağım hemen kan vermeyeceğim.

yada vereceğim kan bilmiyorum kafam çok karışıkkk negatif sonuç almaktan çok korkuyorum bu 3. artık olmazsa çok üzüleceğim.

ya arkadaşlar biliyormusun acaba tüp bebek için yumurta toplama işlemi ağrılımı acaba. acıya dayanıklıyımdır aslında ama genede merake diyorum

burada herhangi bir özel ahstanede 1-1,5 saat sonra veriyorlar ve akşamda versen yine 1 saat sonra falan alıyorsun sonucu.

kızlar merhabaa , dün aşılamamı oldum ,,artık geri sayım başladı ..Rabbim tüm dileyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar versin inş.

kızlar ya şimdi baktım peçeteyle silince azıcık açık pembe kanamam olmuş. bugün 3.gün normal mi. ilk gün akşam üstü olmuştu hadi işlemden normal diye düşünmüştüm ama şimdi olunca korktum.

ya arkadaşlar biliyormusun acaba tüp bebek için yumurta toplama işlemi ağrılımı acaba. acıya dayanıklıyımdır aslında ama genede merake diyorum

canım yumurta toplama işleminde narkoz veriliyor ,, ve bu nedenle acı hissetmiyorsun

hayırlı olsun özlenen aşılaman.

teşekkür ederim canım ,senin aşılamanda hayırlı olsun ,, hafif lekelenme olması normal,eğer çoğalırsa doktorunu ara ,ıstırahat ediyomusun ve bide progestan ne kullanıyosun?

canım yumurta toplama işleminde narkoz veriliyor ,, ve bu nedenle acı hissetmiyorsun

bazı yerlerde okudum narkozsuz diyor kafam karıştı yaaa. Hatta eşinizde yanınıda olabilir falan diyor. ben şimdiden araştırmalara başladım. 3. de tutmayacak yaaaaaaaaaaaaaa((

öylemi amerikan hastaneside özel en iyi hastanelerden birisi yaptırsammı yaaa

canım 14. gününü doldurduysan yaptır bence , yoluna ona göre devam edersin,amerikan hastaneside 1 saatte verir tahminimce ,küçük yerler hemen veremiyor .

bazı yerlerde okudum narkozsuz diyor kafam karıştı yaaa. Hatta eşinizde yanınıda olabilir falan diyor. ben şimdiden araştırmalara başladım. 3. de tutmayacak yaaaaaaaaaaaaaa((

ablamm sen git bi kan testi yaptır 1 saatte alırsın sonucunu hem bu kadar strestende kurtulmuş olursun yaa olmazmı hadi git ver kanını bu streste bitsin
valla ben senin içinde üzülüyorum bugun bu olay biter hadi ablam git yaptır yerimseniben

kızlar karar verdim pazartesi kan testi yapacağım. çünkü troidlerim içinde kan vermem gerek o yüzden reçete yanımda yok. Bir kere kan vermişken oda çıksın aradan. iki kere kolumu deldirmiyim

hafif açık pembe şeklinde ama silince geldi. sonra gelmedi. korktum bende. ıstrahat etmiyorum. işteyim. ama kendimi yormuyorum. oturuyorum genelde. zaten dr normal hayatına devam demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…